خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 30 اردیبهشت 1393

فال روز سه شنبه 30 اردیبهشت 1393

فروردین:

الان پروژه هایی که روی آنها مشغول کار بوده اید در حال تکمیل شدن هستند. در همه ی کارهایتان عمقی نگر و دقیق باشید. به کارهای دیگران نه بگویید. امروز این کارها نتیجه ای نخواهند داشت. به جای آن روی روزمره خودتان تمرکز کنید. یک چک آپ داشته باشید.

اردیبهشت:

امروز شرایط خیلی خوبی برای خلق و خوی ثابت، سلامتی و کارهای کارآمد و نتیجه بخش پیش می آید. نباید برای خود هیچ هدف فراانسانی انتخاب کنید. فقط روی تکمیل برنامه های اخیرتان کار کنید. خوب است که در کارهایتان خلاقیت داشته باشید. این باعث می شود لذت و کار با هم خیلی خوب ترکیب شوند.

خرداد:

طالعتان به شما استراحت داده و توصیه می شود که نباید به دنبال ارتباطات شدید باشید. درمورد آن ناراحت نباشید. این فقط یک مکث کوتاه است و وقتی تمام شد می توانید با انرژی مضاعف به فعالیت هایتان برگردید.

تیر:

درکل روزتان متعادل است ولی نباید در انتظار کشفیات و یا موفقیت های خیلی بزرگی باشید. کارهای ساده کنید و روی یک هدف قدیمی کار کنید. ممکن است بخشی از وقتتام را صرف انجام یک فرایند، جمع آوری اطلاعات، تمام کردن پروژه ها یا خریدهای جزیی کنید.

مرداد:

قبل از باز کردن یک در باید قبلی را ببندید. فعالیت هایتان باید آرام و روشمند باشد. اصلا نیازی به عجله نیست. نتایج موفقیت های اخیر را تحلیل کنید و از آنها کمی درس بگیرید. هیچ کس دیگر این کار را برای شما نخواهد کرد.

شهریور:

همه چیز به خوبی در حال شکل گیری است، ولی میزان فعالیتتان به تدریج در حال کم شدن است. تلاشتان را برای چیزی که ممکن نیست هدر ندهید. واقعگرا تر باشید و از زندگی خیلی طلب نداشته باشید. بهترین راه برای مصرف انرژیتان این است که آن را به سمت مسیر درستی هدایت کنید.

مهر:

باید سعی کنید که در اتفاقات اطراف همه ی جزییات را تحلیل کنید. امروز روزی است که هر جزییات و نکته ی کوچکی اهمیت زیادی پیدا می کند. ممکن است رازی را فاش کنید یا یک ارتباط مخفی از رخدادها را کشف کنید.

آبان:

امروز روابط با دوستان و همکاران اهمیت پیدا می کند. مطمئن شوید اساس رابطه هایتان محکم و امن است. ارزش ندارد که ارتباطتان را با کسی که وفاداری خود را با عمل ثابت نکرده ادامه دهید.

آذر:

امروز خلق و خویتان خیلی ثابت نیست. شاید در نهایت به دفعات زیاد در طول روز نیت هایتان را عوض کنید. وقت خوبی برای این نیست که خیلی محکم یک هدف انتخاب کنید. اگر نظر مخالف طرف مقابلتان از قبل برایتان مشخص است هیچ مکالمه ای را آغاز نکنید.

دی:

ویژگی های غالب امروزتان عملگرایی، تعادل، واقع بینی و یکپارچگی هستند. همچنین ممکن است کنجکاوی، عطشتان برای داشن و میلتان برای بهبود مسیرتان بیشتر شود.

بهمن:

تحریک پذیری و ایرادگیریتان ریشه در توجه بیش از حدتان به جزییات دارد و ممکن است در تمام روز با ناراحتی همراه شود. ممکن است در نتیجه ی مشکل سلامتی، امروز مالی، مشکلات عشقی یا تربیت فرزندان یک بحران جزیی را تجربه کنید.

اسفند:

به احتمال زیاد امروز کلا در حال تلاش کردن برای تمیز کردن هوای روابط خواهید بود. اگر این برایتان واقعا اهمیت دارد، وقتتان را نگه ندارید و مکالمات سازنده داشته باشید. دردسرهای جزیی را نادیده نگیرید؛ آنها امروزاهمیت خیلی زیادی دارند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *