خانه » اخبار روز » کلاهبرداری کارگردان قلابی در هتل

کلاهبرداری کارگردان قلابی در هتل

مرد 40 ساله ای از تهران به مشهد سفر کرد تا در نقش کارگردان سرشناس سینما از دختران و پسران جوان کلاهبرداری کند.

رئیس پلیس مشهد گفت: با ادعاهای چند دختر و پسر جوان مشخص شد یک مرد که با معرفی خود به عنوان کارگردان سینما و داشتن ارتباط با دیگر کارگردانان سرشناس کشور، به طعمه های خود وعده می داد که پس از دوره آموزشی فشرده ای از آنان برای نقش آفرینی در سریال های مطرح و جذاب تلویزیونی و فیلم های سینمایی استفاده خواهد شد از آنان پول میلیونی کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

سرهنگ حجت نیکمرام گفت: پلیس مشهد با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع طرح ویژه ای را در دستور کار خود قرار داد و افسران کلانتری احمد آباد در ردزنی اطلاعاتی این پرونده به سرنخ هایی دست یافتند که چهره مرد 40 ساله به نام حمید را پیش رویشان قرار می داد.

رئیس پلیس مشهد گفت: کلاهبردار شیاد با نقشه ای از قبل طراحی شده، به طور مداوم جای خود در مراکز اقامتی و هتل های مشهد را تغییر می داد و این موضوع روند پیگیری را کمی به تأخیر انداخت، اما خوشبختانه مأموران کلانتری احمدآباد پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت های پوششی و نامحسوس و در اقدامی غافلگیرانه موفق شدند متهم را سه شنبه شب در هتل بزرگ ارس مشهد دستگیر کنند.

وی گفت: این مرد شیاد حتی خود را به مدیران مراکز اقامتی نیز به عنوان کارگردان سینما معرفی کرده و پس از چند روز اقامت، بدون پرداخت هزینه های آن گریخته است.

سرهنگ نیکمرام با اشاره به این موضوع که تاکنون 5 فریب خورده پرونده برای پیگیری شکایت خود اقدام کرده اند، گفت: احتمال می رود وی در دیگر استان ها و شهرهای کشور نیز مرتکب این اقدام کلاهبردارانه شده باشد از همین رو تحقیقات از وی ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *