خانه » اخبار روز » اجتماعی » عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

شرکت در یک رقابت ماراتن نیازمند قوای بدنی بسیار بالا است زیرا هرکس توان تحمل سختی داشته باشد می تواند در این رقابت ها شرکت کند.

زمانی که دویدن استقامتی و در مسافت طولانی باشد به آن ماراتن گفته می شود. افراد قوی که شانس برنده شدن را در خود می بینند در این رقابت ها شرکت می کنند. در مسابقاتی که سالانه در نقاط گوناگون برگزار می شود افرادی هم شرکت می کنند که نسبت به باقی ورزشکاران کمی متفاوت هستند. این افراد همیشه سوژه خبرنگارها هستند.

**کلی گلتینگ

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

در سال 2011 رکورد جالبی در کتاب رکورهای گینس به ثبت رسید. “کلی گلتینگ” که یک کشتی گیر و راننده کامیون بود و توانست یک ماراتن 11 ساعته را به پایان برساند. این مرد که وزنش 204 کیلوگرم بود به عنوان سنگین ترین فردی شناخته می شود که یک ماراتن را به پایان رسانده است. او در مورد این مسابقه که میان 11 هزار نفر آخر شد گفت، برای من با این وزن زیاد ماراتن دقیقا مساوی جهنم است.

**جو سالتر

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

بالا انداختن توپ و آکروبات بازی یک کار بسیار پیچیده است که هرکسی توانایی انجام آن را ندارد. “جو سالتر” رکورددار چنین آکروبات بازی خاصی است و یکبار در ماراتنی 40 کیلومتری شرکت کرد و تمام طول مسیر درحال دویدن به پشت در حالی که آکروبات بازی می کرد، بود. او توانست این مسیر را در 5 ساعت و 30 دقیقه به پایان برساند.

**کلارا لارنس

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

در حالی که 16 روز از پایان ماراتن بزرگ لندن در سال 2012 می گذشت “کلارا لارنس” بالاخره مسابقه را به پایان رساند. قبل از آنکه بخواهید به سرعت پایین او فکر کنید باید توجه داشته باشید این خانم از قفسه سینه به پایین فلج است در این مسابقه شرکت کرد. این خانم 32 ساله با پوشیدن لباس خاصی که ارزشی میلیاردی داشت و تنها نمونه روی زمین بود توانست این مسابقه را تمام کند.

**جوسف تارن

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

سال 2011 ماراتن توکیو با یک شرکت کننده خاص همراه بود و آن کسی جز “جوسف تارن” نیست که کل این مسابقه را با لباسی از آیفون و آیپد به پایان رساند. او تمام مسیر آیفون ها را روشن کرده بود و از مسیر مسابقه فیلمبرداری میکرد. او توانست مسیر 40 کیلومتری را در پنج ساعت به پایان برساند و تمام مسیر را زنده روی اینترنت نشان داد.

**ریک ون بک

عجیب ترین دونده ها در ماراتن +عکس

“ریک ون بک” پدری است که چهارسال متوالی در یک ماراتن محلی شرکت میکند و این در حالی است که در کل مسیر او فرزند معلولش را بغل میکند تا از هوای آزاد و شرکت در مسابقه لذت ببرد. این پدر می گوید پسرم همیشه از مسابقه خوشش می آید و برای شاد شدنش هرساله در این رقابت شرکت میکنم.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. واقعا یه همچین پدری باید جاش تو بهشت باشه خدایا خودت همه مریض ها رو شفا بده امین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *