خانه » دانستنیهای خانواده » روش های حفظ آرامش در جشن عروسی

روش های حفظ آرامش در جشن عروسی

اما توصیه می کنیم قبل از شروع برنامه های فشرده روز عروسی، کارهای زیر را انجام دهید تا آرامش بیشتری داشته باشید:

1- پیاده روی کوتاه یا خواندن دعایی کوتاه برای حفظ آرامش را فراموش نکنید؛ بسته به روحیه خودتان و کارهایی که به صورت معمول در طول روز های عادی برای حفظ آرامش می کنید می توانید یکی از این کارها را انجام دهید.

2- یک حمام آب گرم بگیرید؛ می توانید کمی بیشتر از همیشه در حمام بمانید؛ آب باعث احساس آرامش در شما می شود.

3- صبحانه فراموش نشود؛ حتی اگر کوچک و کم باشد.

4- قبل از رفتن به آرایشگاه یک کیف دستی کوچک برای اتفاق های غیرمنتظره بردارید و پشت ماشین بگذارید.می توانید در این کیف یک بسته نخ و سوزن، سنجاق قفلی، یک بطری آب، کمی بیسکویت و یک بسته کوچک دستمال کاغذی یا هر چیز دیگری که فکر می کنید ممکن است به آن نیاز پیدا کنید، بگذارید.

5- کمی زودتر از خانه خارج شوید، تا دغدغه ماندن در ترافیک و دیر رسیدن به آرایشگاه و بعد از آن به تاخیر افتادن مراسم را نداشته باشید.

توقع هر اتفاق غیرمنتظره ای را داشته باشید. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد که در برنامه شما نبوده است. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و اتفاقات غیرمنتظره را بدون اینکه به برنامه اصلی آسیبی وارد کند، مدیریت کنید

چند نکته طلایی

عروس خانم و آقا داماد؛ برای اینکه روز عروسی خوبی داشته باشید، باید چند نکته را به خاطر بسپارید:

توقع هر اتفاق غیرمنتظره ای را داشته باشید. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد که در برنامه شما نبوده است. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و اتفاقات غیرمنتظره را بدون اینکه به برنامه اصلی آسیبی وارد کند، مدیریت کنید.

سعی نکنید تا همه کارها را خودتان زیر نظر داشته باشید.

کمی زودتر از خانه خارج شوید تا دغدغه ماندن در ترافیک و دیر رسیدن به آرایشگاه و بعد از آن به تاخیر افتادن مراسم را نداشته باشید.

اجازه دهید تا اطرافیانتان اداره امور آن روز را به عهده داشته باشند و شما تنها لذت ببرید. لازم نیست که شما مراقب باشید به همه مهمان ها رسیدگی کامل می شود یا نه. اجازه دهید تا مادرتان این کار را انجام دهد. هیچ یک از مهمان ها توقع این کار را از شخص شما ندارند.

اگر هر لحظه ای در طول این روز احساس کردید که دچار استرس شده اید نفس عمیقی بکشید و تنها به این فکر کنید که این روز یک بار در زندگی شما اتفاق می افتد و باید بهترین روز زندگی شما در خاطره خودتان و همه باشد. پس سعی کنید استرس را از خودتان دور کنید.

و در نهایت به خاطر داشته باشید که هر چقدر شما آرام تر باشید اطرافیانتان هم آرام ترند و می توانند کمک بیشتری به شما بکنند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: نوعروس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.