خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

با دقت در عرصه فرهنگ سازی جهانی به مواردی خاص بر خواهیم خورد که نظام های غربی به خصوص نظام آمریکا و انگلستان با تغذیه از سرمایه های مالی و انسانی یهود، به شدت و با اصراری بسیار عجیب سعی در گسترش و تبلیغ آنها در میان مردم خود و دیگر ملت ها دارند. یکی از این موارد که شدیدا مورد توجه نظام فرهنگ سازی غرب بوده «همجنس گرایی» است.

ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

سایت خبری چپ گرای کشور ترکیه (İNCE AYAR SİYASET) طی خبری از عملکرد برخی از چهره های مشهور این کشور در پیوستن و حمایت از همجنس گرایی انتقاد کرد.

ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

این سایت خبری نوشت: «در کشور ترکیه نیز برخی از شخصیت های معروف از قبیل عدنان اکتار معروف به هارون یحیی به تبلیغ این اندیشه غیرانسانی می پردازد. حال سوال اصلی اینجاست در کشوری مثل ترکیه که دارای سوابق درخشان دینی است چرا باید اینچنین شخصیت های ساختارشکنی، به تبلیغ برخی از مواضع دینی خود ازجمله همجنس گرایی بپردازند.»

سایت İNCE AYAR SİYASET، در پایان مطلبش ضمن انتشار اسنادی، از به ثبت رسیدن اولین ازدواج های همجنسگرایی در انگلستان نیز خبر داد که در بین آن ها تارکان تِوِت اوغلو، خواننده مشهور کشور ترکیه و شاهین نجفی رپر ایرانی به چشم می خورد.

چندی پیش نیز کمپین حمایت از همجنس گرایی در انگلستان ضمن انتشار مطلبی تحت عنوان “ازدواج قانونی همجنس گرایان” از ثبت قانونی ازدواج برخی از همجنس گرایان در انگلستان خبر داد.

 

گفتنی است 28 مارس 2014 ازدواج همجنس گرایان در انگلستان و ولز قانونی شد و کمپین های حامی همجنسگرایی در این کشور به تبلیغ و ترویج آن می پردازند که با انتشار برخی از اسناد رسمی ازدواج همجنس گرایان در این کشور سعی در تشویق، حمایت و تبلیغ این کار غیر اخلاقی دارند. ثبت ازدواج همجنسگرایی تارکان توت اوغلو و شاهین نجفی با رها اعتمادی، برنامه ساز و مجری شبکه من و تو در انگلستان از مواردی است که این کمپین های حامی همجنس گرایی در این کشور با انتشار اسناد آن مانور تبلیغاتی می دهند.

ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

ازدواج شاهین نجفی با یک همجنسگرا +سند

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منابع: بولتن نیوز وبگردی 20:30


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

بیوگرافی شهرام آذر (سندی) +تصاویر

شهرام آذر در سال ۱۳۳۶ در آبادان متولد شد. در سالهای جنگ ایران و عراق …

بدون دیدگاه

 1. اولاً یاد بگیریم توهین نکنیم
  دوما امام حسن عسکری و امام رضا رو از کجا در آوردین؟؟؟
  سوما تو حیوانات هم همجنسگرایی وجود داره
  و آخرین مورد
  شرررررررررررررریم

 2. خدا لعنتشون کنه که به ائمه تو هین میکنن

 3. Mnke sand nddm ba ko sanad!?

 4. امیر از کرماونشاه

  لعنت بر آنکه به امام هادی و امام رضا توهین کرد به امید اون روز که حضرت عباس سر نجسشو از تن کثیفش جدا کنه

 5. کیمیاااااااااااااااااااا

  حالممممممممم از آدمی که اعتقادات دیگران رو به بازی میگرن بهم میخوره…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *