خانه » ورزشکاران » سومین سالگرد مرحوم ناصر حجازی

سومین سالگرد مرحوم ناصر حجازی

مراسم سومین سالگرد درگذشت ناصر حجازی از ساعات اولیه صبح امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرا با حضور چهره های ورزشی سرشناس و خانواده این مرحوم برگزار شد.

در این مراسم حدود 3 هزار هوادار نیز حضور داشتند که ازدحام آنان بسیار زیاد بود.

* احمد رضا عابد زاده به همراه سید مهدی رحمتی با یکدیگر وارد مراسم شدند و زمانی که با ازدحام زیاد مردم روبرو شدند مجبور شدند در حالی که 5 دقیقه از حضور آنها در مراسم نمی گذشت قطعه نام آوران را ترک کنند. ازدحام جمعیت بین این دو دروازه بان آنقدر زیاد بود که حتی گردن مهدی رحمتی آسیب دید و عابد زاده نیز آسیب دید.

*بهرام افشار زاده مدیرعامل باشگاه استقلال، سید سعید افجه ای، مسعود معینی، رضا نثاری، اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال، محمد نوازی، ناصر فریاد شیران، حسین تراب پور، بهتاش فریبا، علی شوری، بیژن طاهری، ایرج نوذری، محمد رضا طالقانی، هادی طباطبایی، پرویز مظلومی، حسین فرکی، علی نظری جویباری از جمله افراد سرشناسی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

* هنگامی که جمعیت حسین فرکی را دیدند به دور او حلقه زدند و درباره اینکه آیا در فولاد می ماند و یا در تیم ملی می ماند سوال می پرسیدند. فرکی از تجمع هواداران تعجب کرده بود.

* هواداران از بهرام افشار زاده درخواست داشتند تا بازیکنان خوبی را برای فصل آینده جذب کند. آنها مدیرعامل باشگاه استقلال را نیز مورد تشویق قرار دادند.

* هواداران با شعار «ناصر خان بلند شو اس اسی بیقراره» دروازه بان اسبق آبی پوشان را تشویق کردند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام جم آنلاین


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.