خانه » اخبار روز » بعید می‌دانم رحمتی خداحافظی کرده باشد

بعید می‌دانم رحمتی خداحافظی کرده باشد

مدیرفنی باشگاه استقلال چیزی از خداحافظی سید مهدی رحمتی نشنیده است اما سنگربان استقلال را عاقلتر از این می داند که در این شرایط بخواهد از تیم ملی خداحافظی کند.

به گزارش ایسنا، منصور پورحیدری در تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که کدام داربی برای شما خاطره انگیزترین است؟ گفت: واقعا نمی توانم یک دیدار بگویم، ولی فکر می کنم بازی ما با پرسپولیس در سال ۷۹ که با نتیجه  ۲ بر ۲ مساوی تمام شد به خاطر ریسکی که کردم و مهدی هاشمی نسب را در فوروارد وسط قرار دادم از بهترین داربی ها برایم محسوب می شود.

او در ادامه به داربی سال ۷۴ اشاره کرد و گفت: در آن دیدار هم که تقوی را به جلو آوردم و آن دیدار را سه بر یک بردیم برایم از شیرین ترین داربی هایی بوده که در آن سرمربی بودم و اگر بخواهم از داربی دیگری اسم ببرم، از داربی اسم می برم که در دقیقه ۸۹ با گل فرهاد مجیدی موفق به شکست پرسپولیس شدیم.

او در ادامه در رابطه با بازی سال ۷۹ که به جنجال کشیده شد، گفت: اواخر بازی بود که بعد از گلی که زدیم شرایط بازی بر هم ریخت و فکر می کنم مهدی هاشمی نسب به خاطر فشاری که بر وی وارد می شد، کمی تمرکزش را از دست داد و و مجبور به تعویضش شدیم و به طور کل بازی شرایط نامطلوبی داشت و شاید آن بازی از تلخ ترین  خاطره هایم باشد، چرا که آن بازی را ما باید می بردیم. البته دیدار سال گذشته که ۳ بر ۲ از پرسپولیس شکست خوردیم نیز از خاطرات تلخم محسوب می شود.

منصور پورحیدری در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا خبر کناره گیری مهدی رحمتی صحت دارد؟ گفت: من چنین چیزی را نشنیده ام و فکر می کنم که اگر هم باشد، نظر شخصی اش است و البته بعید می دانم که چنین مساله ای صحت داشته باشد، چرا که رحمتی شرایط خوب در استقلال و تیم ملی دارد و قطعا عاقل تر از اینهاست و مطمئنا اگر این تصمیم درست باشد، واقعا حیف است. در هر حال من قطعا با رحمتی صحبت خواهم کرد تا ببینم این مساله چقدر صحت دارد.

مدیر فنی باشگاه استقلال در ادامه از شرایط داربی گفت: تمرینات را از امروز آغاز کردیم و مثل همه بازی ها برنامه ریزی برای این دیدار خواهیم داشت و البته حساسیت هایی در این بازی وجود دارد که البته این حساسیت ها طبیعی به حساب می آیند. خوشبختانه امیر قلعه نویی خودش سال ها در استقلال داربی را تجربه کرده و حواشی داربی را به خوبی می شناسد و می داند که هر چه حاشیه کمتر وارد تیم شود و تیم با استرس کمتری به میدان برود بازی بهتری را ارائه خواهد کرد.

منصور پورحیدری درباره ی شرایط بازیکنان نیز گفت: بازیکنان استقلال شرایط خوبی دارند و روز به روز بهتر و هماهنگ تر می شوند. این بازیکنان مطمئنا در داربی حرفه ای عمل خواهند کرد و فکر می کنم که بازی زیبا و احتمالا پرگلی را شاهد باشیم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که برگ برنده استقلال در این دیدار چه کسی می باشد ؟ گفت: هواداران در استادیوم مطمئنا برگ برنده این بازی هستند و همین که حتی در طول هفته  هم در تمرینات ما حاضر شوند و ما را تشویق کنند هم مطمئنا تاثیر گذار است.

منصور پورحیدری درباره نحوه انتخاب بازیکنان در داربی، گفت: مطمئنا در این جلسات تمرینی مسایل زیادی روشن می شود. قطعا بازیکنانی که تجربه بیشتری دارند، گزینه های بهتری می توانند باشند و یا اگر کادر فنی تشخیص دهد که بازیکنی احتمالا عصبی بازی می کند شاید او را از این بازی دور نگه دارد.

مدیر فنی استقلال در پاسخ به این سوال که چربش کدام تیم در این دیدار بیشتر است؟ گفت: روی کاغذ نمی توان به این راحتی چنین مساله ای را پاسخ داد. برنامه های تاکتیکی و توصیه های فنی مطمئنا در این دیدار موثر خواهد بود. از سویی در داربی سال ۷۴ که موفق به شکست سه بر یک پرسپولیس شدیم ۸۰ درصد از پیش بینی ها برد پرسپولیس را پیش بینی می کردند، ولی در آن دیدار ما برنده شدیم.

این پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که علی کریمی در این دیدار حاضر نباشد، گفت: از این مساله اطلاعی ندارم و من علی کریمی را دوست دارم و امیدوارم هر جا که هست موفق باشد، ولی حضور یا عدم حضور کریمی فرقی برای ما نمی کند چرا که آنها یک گروه هستند و ما هم یک گروه هستیم.

وی در پایان در ارتباط با این که این چندمین داربی است که بر روی نیمکت استقلال می نشینید، گفت: واقعا نمی دانم و حسابش نکرده ام ، ولی این را می دانم که دو سال قبل از انقلاب من به عنوان دستیار استقلال روی نیمکت نشسته ام .

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *