خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 5 خرداد 1393

فال روز دوشنبه 5 خرداد 1393

فروردین:

درتمام مدت روز خلق و خویتان خوب است و نگرش مثبتی به زندگی دارید. انرژی زیادتان خود را در تعاملات و همچنین پویایی و عطشتان برای دانش نشان می دهد. بعضی اخبار از دوردست ها، یک مسافرت یا برنامه ی آموزشی می توانند افکارتان را تغدیه کنند.

اردیبهشت:

امروز باید سبک زندگی فعالی داشته باشید. این بدین معنی نیست که باید خودتان را تحت فشارهای فیزیکی بگذارید، بلکه باید ذهنتان بطور فعالی کار کند و دانش جدید را به خود جذب کند. از طرف دیگر، به شدت توصیه می وشود که ذهنتان را دربرابر افکار ناپاک و پیشنهادات تردید انگیز محافظت کنید.

خرداد:

گپ های اخیر یا یک مشاجره ممکن است نارضایتی مبهمی را برایتان بگذارند. به خودتان شک نداشته باشید-درهرصورت نهایت تلاشتان را کردید. اگر کسی مرتب شما را مسخره کرد اصلا به دل نگیرید. احتمالا این روش وی برای نشان دادن این است که شما را دوست دارد و می ستاید.

تیر:

امروز روز خوبی برای تنهایی نیست. دنیای احساسی غنی شما به تجارب جدید نیاز دارد. ممکن است اصلا دوست نداشته باشید که با مردم تعامل کنید. وقتی عالی است تا زمان را با حیوان خانگی، در یک سیرک یا مسابقه بگذرانید.

مرداد:

روز خوبی برای زندگی عمومی، مسافرت، سرگرمی و ملاقات با دوستان است. همچنین وقت خوبی برای گشتن به دنبال عشق واقعی (درصورت مجرد بودن) و یا گذراندن اوقات خوش با او است (اگر با جفتتان شاد هستید و همیشه دوست دارید با هم باشید).

شهریور:

تعامل با اعضای خانه می تواند پر از مخالفت و مشاجره باشد. باید در بعضی شرایط شوخ طبع باشید-این مشاجرات ممکن است فقط در نتیجه ی تخیلتان باشند. این احتمال وجود دارد که شما منظور یکسانی داشته باشید، ولی آنرا با زبان ها و لحن های متفاوت ادا کنید.

مهر:

تمام کارهایتان در نتیجه ی عطشتان برای دانش، ارتباط اجتماعی و اطلاعت جدید است. اگر بتوانید تمام این ها را داشته باشید، از شرایطی که دارید کاملا راضی خواهید بود. اگر این قضیه ممکن نبود هم احساس می کنید که مجبورید به دنبال ارتباطات حضوری باشید.

آبان:

امروز در دنیای اطراف خود غرق می شوید و این قطع مانع بزرگی را برسر راهتان برای زندگی شاد درست می کند. امروز روز مناسبی برای تمرین ریاضت نیست. سیستم قانونی سختی که برای خود درست کرده اید نمی گذارد که خوش بین باشید.

آذر:

باید طبیعی رفتار کنید و با خودتان در هرصورت روراست باشید. این کار ممکن است ساده نباشد. زندگی مشارکتی متعادل با دنیای بیرونی یکی از ضرورت های حیاتی اکنونتان است. دوست دارید که دوستتان داشته باشند (مخصوصا توسط همسرتان)، تاییدتان کنند و ستایش شوید.

دی:

امروز بسیاری از شما خلق و خوی عجیبی دارید و می گویدد “ماغریبه هایی در میهمانی زندگی هستیم”. اگر این احساس را دارید از /ان مشکلی نسازید. برای فرصت های جدید آماده باشید.

بهمن:

امروز احساسات جدید خواهید داشت و مواجه هایی جالب با ایده های هیجان انگیز میزبانتان خواهد بود. در عمق خبرها و رخدادها بمانید. اگر میلتان برای سبک آرام تعامل را ازدست داده اید یا مدت هاست دوستانتان را ندیده اید وقت خوبی است که این فرصت های از دست رفته را بازیابید.

اسفند:

شکاف بین شرایط مطلوب و واقعی می تواند منجر به افسردگیتان شود. خودتان را از رویاپردازی درباره ی غیرممکن ها منع نکنید. افق هایتان را گسترش دهید، به دنبال حمایت اخلاقی باشید و روی توانایی های ذهنیتان کار کنید تا روزی شانس به سراغتان بیاید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.