خانه » اخبار روز » اجتماعی » 6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

کمک به خیریه ها انسانی ترین کاری است که یک فرد می تواند انجام دهد. برخی به جای کمک به تکدی گران پول مورد نظرشان را به خیریه ها می دهند تا به درستی به دست افراد نیازمند برسد.

راه های بسیاری برای کمک به بیماران و همچنین موسسه های خیریه است اما گاهی اوقات عده ای به سخت ترین روش ها به دنبال جمع آوری پول برای خیریه ها هستند که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.

زندگی روی دست ها

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

جولی دوموند چند سال پیش تصمیم گرفت تا روش خاصی را برای جمع کردن کمک برای خیریه امتحان کند. او برای کمک به خیریه روزانه مدت طولانی را روی دست خود زندگی کرد و این کار را برای مدت یکسال انجام داد. او توانست برای کودکان اوگاندایی 6 هزار دلار جمع کند. این نکته لازم به ذکر است که او در حین تحصیل در مقطع دکترا این عمل خیرخواهانه را انجام داد.

زندانی شدن با 300 عنکبوت

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

همانطور که می دانید برخی از عنکبوت ها بسیار سمی و کشنده هستند و قرار گرفتن با آن ها در یک محل می تواند توجه افراد زیادی را به شما جلب کند.”نیک لیسوف” اهل استرالیا کسی است که به خاطر کمک کردن به خیریه کودکان به مدت سه هفته با 300 عنکبوت سمی در یک اتاق شیشه ای زندگی کرد. او تمام پولی که مردم برای تماشای آن داده بودند را به خیریه اهدا کرد.

خود سوزی برای کمک

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

بدلکار انگلیسی “روکی تیلور” در سال 1994 در حال بازی در یک فیلم اکشن بود که بسیار سخت مجروح شد و در آن فیلم خودش را سوزانده بود او چند سال بعد از آن ماجرا بار دیگر از یک ساختمان که در حال سوختن بود در حالی که خودش را آتش زده بود به بیرون پرید و پول بلیت این پرش را به خیریه اهدا کرد.

دوچرخه سواری روی آب

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

“مت وایت هورست” دانش آموز 16 ساله ای است که یک عکس از دوچرخه سواری بر روی اب از خودش گرفت و آن را به سایت های متفاوت و همچنین روزنامه ها فروخت. او می گوید این عکس واقعی است ولی راز آن را فاش نکرده است. او تمام پول حاصل از فروش عکس را به سیل زدگان جنوب انگلستان داد.

پوشیدن یک لباس برای یک سال

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

“شنا ماتیکن” اهل نیویورک اعلام کرد که یک لباس را برای یک سال میپوشد تا در انتها پولی برای خیریه جمع آوری کند. او در تمام طول یک سال فقط یک لباس پوشید و فقط ظاهر ان را با وسایل جانبی تغییر داد و در انتهای سال توانست 100 هزار دلار برای خیریه آموزشی پول جمع اوری کند.

کوتاه کردن ابرو

6 راه عجیب برای کمک به خیریه ها +تصاویر

“سی بورقر” کسی است که هر روز برای بیرون رفتن به غیر از موهایش مجبور بود ابروهایش را نیز شانه کند. او برای کوتاه کردن کامل ابروهایش یک مراسم برگزار کرد و در آن توانست 1600 دلار برای خیریه فلج اطفال پول جمع اوری کند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی زیگی

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *