خانه » اخبار روز » دختران جوان طعمه زورگیران برای سرقت از پولدارها +عکس

دختران جوان طعمه زورگیران برای سرقت از پولدارها +عکس

در بیستم فروردین ماه امسال، فردی با مراجعه به کلانتری 109 نامجو به مأموران اعلام کرد که خودروی سواری MVM وی، به شیوه زورگیری و توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت و با تهدید سلاح سرد به سرقت رفته است که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت بعنف ( زورگیری ) و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده در پایگاه ششم آگاهی، بلافاصله مشخصات خودرو مسروقه بهمراه دستور دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت و نهایتا در گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان خاوران اقدام به شناسایی خودرو مسروقه و دستگیری سرنشین آن به نام داریوش . س ( 20 ساله ) می کنند که متهم پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی، در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب سرقت شده و مدعی شد که خودرو را از یکی از دوستانش خریداری کرده اما پس از مواجه حضوری با مالباخته و شناسایی به عنوان یکی از سارقان زورگیر به ناچار لب به اعتراف گشوده و یکی از دوستان و بچه محل های خود به نام “محمد” ( 21 ساله و یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت و موادمخدر) را به عنوان همدست معرفی می کند.

داریوش ضمن اعتراف به دهها فقره سرقت به شیوه و شگرد مشابه، در خصوص نحوه ارتکاب سرقت های خود نیز به کارآگاهان گفت: دو دختر جوانی را که با آنها به تازگی آشنا شده بودیم را به عنوان طعمه در مسیر حرکت خودروها بویژه خودروهای مدل بالا قرار می دادیم؛ زمانی که راننده ای اقدام به سوار کردن آنها می کرد، به بهانه ایجاد مزاحمت و معرفی خود به عنوان برادر و یا نامزد دختران جوان اقدام به متوقف کردن خودرو ضرب و شتم راننده کرده و نهایتا زمانیکه رانندگان کاملا مرعوب ما می شدند با تهدید سلاح سرد و چاقو اقدام به سرقت خودرو، وجوه نقد و گوشی های تلفن همراه آنها کرده و از محل متواری می شدیم.

دختران جوان طعمه زورگیران برای سرقت از پولدارها +عکس

با توجه به اعترافات داریوش. س، دستگیری دیگر اعضای گروه سارقین در دستور کار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان این پایگاه در 14 اردیبهشت موفق به دستگیری “محمد . م” در منطقه خاوران شدند.

محمد پس از دستگیری و اطلاع از اعترافات صریح سرکرده گروه، به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن معرفی سه دختر جوان به نام عاطفه، منا و مریم (هر سه نفر 19 الی 21 ساله و دارای اعتیاد به مصرف شیشه)، دو عضو دیگر گروه زورگیری به نام پیمان ( 23 ساله ) و پوریا (22 ساله) را نیز معرفی میکردند که محمد در اعتراف خود عنوان داشت که در مناطق مختلف سطح شهر تهران و در ساعات اولیه بعداز ظهر اقدام به ارتکاب سرقتهای خود می کردند که خودروها را پس از مدتی استفاده و چرخیدن در سطح شهر به صورت رها شده، رها می کردند که با ادامه تحقیقات تعدادی از خودروهای مسروقه در مناطق مختلف تهران و به صورت رها شده کشف و صاحبان آنها نیز پس از حضور در پایگاه ششم و مواجهه حضوری با متهمان، اظهارات آنها را در خصوص نحوه انجام سرقت از آنها تأیید می کردند.

در ادامه رسیدگی به پرونده و همزمان با انجام اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه 5 عضو دیگر گروه، کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه سرکرده گروه علاوه بر کشف یک دستگاه خودرو پژو 405 دارای سابقه سرقت به شیوه زورگیری موفق به کشف دهها قطعه سنگ گران قیمت می شوند.

با کشف سنگهای گران قیمت و مقادیر دیگر طلا و جواهرات از منزل سرکرده گروه، صاحب این اموال در منطقه ستارخان شناسایی می شود؛ صاحب این اموال پس از حضور در پایگاه ششم و شناسایی متهمان در اظهارات خود با اشاره به این موضوع که در زمینه فروش ساخت و فروش طلا و جواهرات فعالیت دارد، در خصوص نحوه ارتکاب سرقت به کارآگاهان عنوان کرد: برای استخدام منشی خانم اقدام به انتشار آگهی استخدام در یکی از روزنامه کثیرالانتشار کرده بودم، دو خانم جوان به دفتر کار بنده در ستارخان مراجعه و یکی از آنها مدعی شد که برای استخدام مراجعه کرده؛ در حالیکه در داخل شرکت تنها بودم، ناگهان سه نفر آقا در حالیکه قمه و چاقو داشتند وارد شرکت شده و ضمن ضرب و جرح بنده، با چاقو اقدام به سرقت وجوه نقد، چند عدد انگشتر تمام برلیان، مقادیری طلا و جواهرات و دهها قطعه سنگ گران قیمت داخل گاو صندوق به ارزش تقریبی 250 میلیون تومان کرده و بهمراه آن دو خانم جوان از داخل دفتر خارج و متواری شدند.

با توجه به اطلاعات بدست آمده در خصوص هویت دیگر اعضای گروه سارقین و نقش آنها در ارتکاب سرقتها، کارآگاهان پایگاه ششم آگاهی با انجام اقدامات پلیسی اقدام به شناسایی محل تردد و مخفیگاه آنها در منطقه خاوران کرده و طی چند عملیات جداگانه، موفق به دستگیری هر 5 نفر آنها می شوند.

سرهنگ کارآگاه رضا امیدی، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان به دهها فقره سرقت و زورگیری، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهمان جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.