خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 11 خرداد 1393

فال روز یکشنبه 11 خرداد 1393

فروردین:

امروز محیط تاثیر زیادی روی شما دارد. شما و اطرافیانتان از لحاظ احساسی به هم تنیده می شوید که باعث می شود به خلق و خوی دیگران حساس شوید. ممکن است گریه ها، خاطرات، یا ترجیحات موسیقی و غیره ی دیگران برایتان مسری باشند.

اردیبهشت:

در فرایند تغییر سلایق و اولویت های خود هستید. اعتماد بنفستان که تا زمانی پیش همیشه همراهتان بود الان ناپدید شده است. درحالی که هنوز به دنبال تصمیم گیری نهایی هستید ممکن است نظرات دوستان یا توصیه ی غریبه ها تاثیر زیادی روی شما داشته باشند.

خرداد:

تلاش هایتان را دوبرابر می کنید، ولی هنوز هم هیچ چیز روشن نمی شود. امروز اتهام بی ثباتی که همیشه به شما داده می شود صادقانه خواهد بود. امروز به سختی می توانید دید واضحی از حال و آینده داشته باشید.

تیر:

امروز پر از رخدادها و چارچوب متوازن ذهنی خواهد بود. به صدای درونتان گوش کنید. این بهترین راه برای اجتناب از مشکلات احتمالی است. مثلا، اگر دوست ندارید به مسافرت یا دیدن کسی که نمی خواهید نروید.

مرداد:

امروز کارهایتان به هیجان هایی بستگی دارد که گاهی اوقات قابل پیش بینی نیست. خاطرات ناراحت کننده ممکن است روحیه جنگجویتان را از بین ببرند و عزت نفستان را کم کنند. تردیدهای مبهم و احساسات عجیب می توانند در بدترین زمان ممکن رخ دهند.

شهریور:

دقیقا می دانید چه می خواهید، ولی به راحتی تحت تاثیر قرار می گیرید. مردم غیرقابل اتکا می توانند به راحتی و بی رحمانه فریبتان بدهند. ممکن است موقتا مسیر خود را از دست بدهید. تنبلی، حساسیت، و ساده لوحی تواناییتان برای تصمیم گیری قاطعانه را از شما می گیرند.

مهر:

باید تصمیم اینکه رویاهایتان را محقق کنید را به تعویق بیندازید. امروز باید به موانع جزیی سرراهتان رسیدگی کنید. البته، این موانع ممکن است حاصل تخیلتان باشند. شاید فقط تنبلیتان باعث آن باشد. صرف نظر از این، تاکنون برای تعهدات جدید آماده نبوده اید.

آبان:

تمام شما کاملا برعلیه هرچیزی در زندگی که می تواند امروز شما را از پا بیندازد مسلح شده اید. شما کاملا می دانید که برای اجتناب از مشکلات غیرضروری باید در چه نقطه ای متوقف شوید. غریزه ی محافظت از خود به شما در هر شرایط عمیقی کمک خواهد کرد.

آذر:

امروز عجله بدترین دشمن شماست. یک حرکت باعجله ممکن است باعث خجالت زدگی شما باشد و می تواند بعضی از موفقیت های پیشین را از بین ببرد. اختلافات جزیی خانوادگی و زناشویی دیگر خیلی آسیب زا نخواهند بود.

دی:

زیر فشار تمام دردسرها ممکن است بطور موقت امید خود را از دست بدهید. روز خود را به هدر ندهید. لیاقت کمی استراحت را دارید. اگر شرایطی واضح نبود، نگذارید دیگران روی شما تاثیر بگذارند و برای تصمیم گیری عجله نداشته باشید. بعضی از مشکلات ظاهری مثلا علایم بیماری غلط ممکن است باعث پریشانی تان شوند.

بهمن:

بطور کلی، خوش شانسی با شماست، ولی امروز نمی تواند روز خوبی برای تلاش های جدید باشد. برایتان سخت است که تمرکز داشته باشید و در مسیر مناسب قرار گیرید. شاید آرزوها و خواسته های شخصیتان-مثلا برای خوردن یک غذای عالی یا خواب فراوان-برسر راهتان مانع ایجاد کنند.

اسفند:

همین که روزتان پیش می رود، به تدریج توانایی پیشین خود برای مرتب و بااعتماد بنفس ماندن را از دست بدهید. عادت های قدیمی، ازجمله عادت های نیمه هوشیارتان، برعکس فایده ی بیشتری خواهند داشت و کنترلشان هم رویتان بیشتر است. آغاز کارهای جدید ممکن است در نهایت تبدیل به یک استارت اشتباه و ناامید کننده شوند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.