خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 14 خرداد 1393

فال روز چهارشنبه 14 خرداد 1393

فروردین:

باید توجهتان را روی تعهدات جدید متمرکز کنید. این کارها هرچه با فردیت شما همخوان تر باشند برایتان لذت بخش تر می شوند. وقت آن نیست که به دنبال دوستان و متحدان جدید باشید. در انتتهای روز امروز مالی ممکن است ذهنتان را به خود مشغول کنند.

اردیبهشت:

امروز صبح و عصر چیزهای کمی وجود خواهند داشته که به میل و اراده تان بستگی داشته باشند. صرفا باید از تلاش برای کنترل رخدادهای اطراف دست بکشید. به جای آن بر طبق شرایط عمل کنید. هنگام عصر بهترین زمان برایتان خواهد بود زیرا تصویری واضح خواهید داشت که بخشی از آن هستید.

خرداد:

اوایل صبح مفید ترین زمان برایتان خواهد بود. این زمان، وقت الهام گرفتن، فرصت های خوب و کارفعال روی پروژه هاست. می توانید به کمک، تحسین و قدردانی کسی امید داشته باشید.

تیر:

اگر می خواهید که کسی را تحت تاثیر بگذارید، باید اینکار را هنگام عصر انجام دهید-این زمان اوج قدرت اجتماعی، سودمندی، شوخ طبعی و مهارت های دیپلماتیک شماست. خانم ها جذابیتشان دوبرابر می شود. وقت خوبی برای مطالعه نیز هست.

مرداد:

ممکن است کل روز را در حالتی بگذرانید که با عینک های رنگی به دنیا می نگرید. البته، شورشوق الهام شده به شما هنگام عصر جای خود را به هیجانات رام شده می دهد. شاید شرایط کنونی حرفه ای، مالی یا خانوادگیتان توجه بیشتری از جانب شما را نیاز داشته باشد.

شهریور:

بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد، به سختی قادر می شوید که سریعا آرامش را باز یابید. اگر یک فرصت عالی را از دست بدهید، ممکن است کل روز به سرزنش خود بپردازید. تنها هنگام عصر می توانید در نهایت قادر شوید که خودتان را به حالت عادی بازگردانید.

مهر:

در هنگام روز باید از نشان دادن هرگونه ابتکاری اجتناب کنید و از رقابت بی معنا هم دور باشید. هنگام عصر تلاش کنید روی چیزهایی مثل اموال خصوصی، درآمد و مالیات تمرکز داشته باشید. در صورت امکان تعادل درستی میان درآمدها و مخارج خود ایجاد کنید.

آبان:

در نیمه ی اول روز طوری به سمت کار پرواز می کنید که انگار بال درآورده اید و تمام کارهای روزمره را با لذت و علاقه ی تمام انجام می دهید. بااین حال، در انتهای روز مجبور می شوید که تمرکزتان را روی چیزهایی مثل امور مالی، روابط و ماموریت ها بگذارید.

آذر:

تا هنگام عصر توسط الهام های خلاقانه، علاقه به ورزش یا یک حالت ذهنی مشابه تحت تاثیر خواهید بود. اگر فرزندی دارید، امور کودکتان احتمالا وقت زیادی از شما را می گیرند. عصر هم مطمئن شوید که کاملا معقولانه رفتار می کنید.

دی:

امروز به سختی می توانید که فقط روی یک چیز تمرکز داشته باشید. بااین حال، بیکار هم ننشینید. اگر بیکار باشید مطمئنا بطور غیرمنتظره ای کج خلق می شوید. هیچ پروژه ای نگیرید که به صبر، توجه و تمرکز نیاز داشته باشد.

بهمن:

ثابت کنید به کاری که می کنید علاقه دارید و خودتان را در عمل نشان دهید. ساعات عصر پر از لحظه های ناخوشایند خواهد بود اگر خانه تان کثیف و نامرتب باشد. البته آنهایی که خانه شان مرتب است هیچ مشکلی نخواهند داشت.

اسفند:

دوره ی آزمون و خطا برای شما تا هنگام عصر طول می کشد. از این موقعیت استفاده کنید که خود را در یک نقش جدید بیازمایید. انتهای روز مواجهات و آشنایی های جالب و پرسودی برایتان پیش می آیند. دعوت دیگران را رد نکنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.