خانه » سرگرمی » فال روز پنج شنبه 15 خرداد 1393

فال روز پنج شنبه 15 خرداد 1393

فروردین:

امروز محرک های مالی برای تلاش های جدیدتان بهترین محرک خواهند بود. همچنین ادراک واقع بینانه ای از اتفاقات اطرافتان پیدا می کنید که برایتان بسیار کمک کننده است. این شما را از دوستان دروغین و حرکات اشتباه دور می کند. کارهای سریع و شتاب زده که روش مورد علاقه تان است نتیجه ی منتظره ای نخواهد داشت.

اردیبهشت:

امروز اکثر کارها برایتان شدنی هستند. چیزی برای نگرانی وجود ندارد. تعادلتان را حفظ کنید و همین کافی است تا روز باموفقیت را پشت سر بگذارید. در لحظات گم گشتگی به دل و جرات خود و توصیه دوستان تکیه کنید.

خرداد:

امروز به دقت، ملاحظه و کارایی بالا نیاز دارید. امروز برای ملاقات های کاری، مسافرت های کوتاه، معامله های جزیی و امور مختلف مطلوب است. ضرری ندارد اگر پرحرفی معمول خود را فرایند تفکر شدید جایگزین کنید.

تیر:

موفقیت نزدیک است، ولی امروز برای شما تضمینی نیست. باید مطمین شوید که از فرصت های خوب مختلفی که امروز برایتان پیش می آید استفاده می کنید. خوشبختانه مجبور نیستید که برای آن تلاش خیلی عظیمی کنید.

مرداد:

باید انرژی خود را روی کارهای عملی سرمایه گذاری کنید. سخنان آتشین شما درصورتی که چیزی جز کلمات پوچ برای پشتشان نباشد هیچ تاثیری نخواهند گذاشت. اگر یک مدیر هستید، دربرابر کارکنان کمی مراقبت و اهمیت از خود نشان دهید.

شهریور:

امروز شما حس امنیت و آرامش ذهنی عجیبی دارید که بسیار لذت بخش است. تعدادی پیروزی کوچک خلق و خویتان را بهتر می کند، عزت نفستان را افزایش می دهد و باعث می شود به آینده ایمان پیدا کنید. در چنین شرایطی همانطور که همه می دانیم همه چیز مثل ساعت پیش می رود.

مهر:

امروز یک فرد زیبایی پرست مثل شما تبدیل به یک زنبور بسیار پرمشغله می شود و این هیچ ایرادی ندارد. مشکلات حرفه ای، خانگی و مالی شما اکنون به صروت تنگاتنگی به هم گره خورده اند. آنها می توانند اتتخابتان برای فعالیت ها، حرفه، موقعیت یا چرخه ی اجتماعی خاصی را تعیین کنند.

آبان:

میزانی خاص از ملاحظه ممکن است مانعی بر سر راه روابط لذت بخش برایتان بگذارد-چه حرفه ای و چه شخصی. باید مطمئن شوید که فاصله ای که حفظ می کنید تبدیل به سردی، طمع و بی تفاوتی با دیگران نشود.

آذر:

تحرک زیاد جای خود را به شیوه ی آرام تری برای زندگی می دهد که اصلا هیجان زده تان نمی کند. ممکن است کمی از زمانتان را صرف کارهای اداری یا آموزش تازه کاران جوان کنید. الان تمرکزتان روی کارهای روزمره است، ولی تمام وقتتان را صرف آنها نکنید.

دی:

امروز برای شما پر از شادی محض خواهد بود. به خاطر شانستان در شرایط، اعتماد به نفستان خوب است و مستعد این هستید که در دیگران فقط خوبی ها را ببینید. خلق و خو و سلامت بدنیتان بهتر از این نمی شود و به راحتی برای شرایط سخت راه حلی می یابید.

بهمن:

اعتقادتان به شانس دارد تمام می شود. این مخصوصا به دلیل بعضی مشکلات در روابط خانوادگی یا امور کاری پیش می آید. هنگام روابط اجتماعی، مستعد خساست عاطفی، تحریک پذیری، سرسختی هستید، اگرچه خودتان را به خاطر آن سرزنش می کنید.

اسفند:

اتفاقات امروز شما را هیجان زده می کنند و باعث می شود به انتظارات سری خود برسید. یک چارچوب ذهنی مثبت کمک می کند که به خودتان ایمان بیاورید، تصمیمات درست بگیرید و با کمترین تلاش به اهدافتان برسید. امروز احتمالا خرید های موفقیت آمیزی خواهید داشت، بنابراین با خیال راحت به خرید بروید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *