خانه » اخبار روز » توضیحات احسان علیخانی درباره ماه عسل 1393

توضیحات احسان علیخانی درباره ماه عسل 1393

احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» در خصوص روند تولید برنامه «ماه عسل» سال ۹۳ گفت: عوامل برنامه ماه عسل هم اکنون در حال تدارکات پیش تولید این برنامه، دسته بندی سوژه ها و نهایی کردن آنها هستند.

علیخانی ادامه داد: گروه تولید نیز مشغول ضبط آیتم های سوژه های قطعی شده هستند.

وی در خصوص دکور برنامه اظهار داشت: دکور برنامه توسط «پیمان قانع» انجام خواهد شد و به زودی طرح نهایی توسط وی ارائه خواهد شد.

وی عنوان کرد: در ماه عسل امسال به سوژه هایی می پردازیم که در سالهای قبل فرصت پرداخت به آنها را پیدا نکردیم و تمام تلاشمان این است که سوژه ها در ماه عسل امسال تکراری نباشد.

علیخانی تصریح کرد: موضوعات برنامه ی «ماه عسل» صرفاً اجتماعی است و امسال هم طبق این روند پیش خواهیم رفت.

وی در ادامه اظهار داشت: عوامل تولید برنامه «ماه عسل» به مانند سال های قبل همان گروه قبلی خواهد بود و همچنین برنامه یک ساعت و نیم قبل از افطار روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

علیخانی در خصوص تیتراژ ابتدایی و انتهایی برنامه عنوان کرد: ترانه تیتراژ برای ما اهمیت ویژه ای دارد ولی هنوز ترانه و همچنین خواننده آن مشخص نشده است، اما هر سال تیتراژ ابتدایی برنامه توسط یک خواننده جدید خوانده می شود.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. بچه ها واقعا اقای علیخانی گله!کاراش حررررف نداره

  2. دخترا به صف شین

  3. وای دوباره این علیخانی داره میاد،شوخی می کنم انصافا مجری خیلی خبره ایه اما تا اشک همه را در نیاره راحت نیست همه با اون روزایی به اون بلندی روزه میگیرن بعد باید یه دستمال بگیرن و گریه کنن بعدشم افطار کنن وای کاش پارسال بود اون وقت لحظه شماری میکردم و خوشحال بودم که میبینمت !کاش…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *