خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 24 خرداد 1393

فال روز شنبه 24 خرداد 1393

فروردین:

تا هنگام عصر چارچوب ذهنی مثبتی خواهید داشت. شاید موفقیتتان در زندگی عشقی، ورزش یا رشته ی خلاقانه تان به شما الهام خواهند داد. اگر فرزند دارید، ممکن است برنامه های بسیار خوش بینانه ای در رابطه با تحصیلات یا تفریح بچه هایتان بریزید.

اردیبهشت:

تلاش های شما نتیجه ی خارق العاده ای می دهند، ولی مجبورید که برای آن بسیار تلاش کنید. درتمام مدت روز توجهتان ممکن است روی خانه، خانواده و بچه هایتان متمرکز باشد. انهایی که در یک رشته ی ابتکاری کار می کنند یا تدریس می کنند مجبورند مقداری پول اضافی خرج تبلیغ تلاش هایشان بکنند.

خرداد:

ساعات روز فضای خیلی خوبی برای جشن و ارتباطات اجتماعی خلق می کنند. بسیاری از شما ممکن است بعنوان معلم، مدرس و همراه های مسافرت مورد نیاز باشند. هرگونه فعالیت مرتبط با بازی، مسافرت، گسترش دیدگاه و جمع آوری اطلاعات برای روزهایی مثل امروز مناسب هستند.

تیر:

امروز ارزش های مادی و معنوی برایتان اهمیت برابری پیدا می کنند. همچنین ممکن است بطور دوطرفه ای به هم وابسته باشند. بعنوان مثال درعوض سخاوت مالیتان ممکن است قدردانی ویژه یا اطلاعات مهمی از کسی دریافت کنید.

مرداد:

امروز اقبال به شما روی می آورد. هرجا که بروید خوش شانسی همراهتان است. ملاقات ها و مذاکرات بویژه در صورتی که در محیطی غیررسمی برگذار شوند خیلی موفقیت آمیز خواهند بود. ممکن است خودتان را در یک مکان شلوغ بیابید، دوست جدیدی پیدا کنید یا یک پیشنهاد جالب دریافت کنید.

شهریور:

امروز تخیلات خودجوش قطعا تشویق می شوند، بویژه اگر در یک رشته ی خلاقانه فعالیت می کنید. این شیوه ای عالی برای این است که عزت نفس خود را بالا ببرید و خودتان را ارتقا دهید. وقتی تنها روبه روی آینه ایستاده اید یا با بهترین دوستتان حرف می زنید، ممکن است خودتان را بعنوان رهبر یا مرکز توجه بیابید.

مهر:

در اوایل روز پر از خوش بینی و امیدهای لذت بخش هستید و شانس این را دارید که دوستان جدیدی پیدا کنید. بسیاری از شما احساس می کنید که گویی به زمان بچگی یا سالهای نوجوانیتان برگشته اید. وقت خارق العاده ای برای یک ملاقات دوستانه یا یک سرگرمی قدیمی و خوب است.

آبان:

تنهایی نمی تواند فایده ای به حالتان داشته باشد. ارتباطتان با افراد بانفوذ و بامقام را از دست ندهید. اگر یک همراه یا گروه حمایتی قابل اتکا داشته باشید، غلبه بر اهدافتان برایتان ساده تر خواهد بود. در نیمه ی دوم روز بینش مشهورتان ناامیدتان خواهد کرد.

آذر:

ساعات روز کمک می کند که استعدادهای خلاقانه تان را کاوش کنید و بطور موفقیت آمیزی با مردم دوردست تعامل کنید. امروز همچنین برای آغاز یک مسافرت مناسب است. در هنگام عصر، چیزهای زیادی به خودتان و تواناییتان برای انتخاب یک شریک بستگی دارد.

دی:

در ساعات روز می توانید درگیر یک بازی یا اکتشافات خلاقانه شوید. هنگام عصر باید بیشتر مراقب باشید. در عجله نباشید که تحت شرایط مبهم یا بدون رحم داشتن عمل کنید. حتی باتجربه ترین شما هم میتوانند از مهارت هایشان، شهود و تعقلشان ناامید شوند.

بهمن:

امروز شادی می تواند موقتا کورتان کند. این بویژه برای کسانی احتمال دارد که در لحظات باشکوه شخصی قرار دارند یا در دوره های خیلی خوب رابطه شان هستند. اگر یکی از آنها هستید، سعی کنید که هرچه سریع ترعینک های خوش رنگ را بردارید.

اسفند:

امروز موفیت و لذت جویی دوبرابر برایتان هزینه خواهد داشت. یک روز بسیار مفید در نهایت به خستگی مفرط یا حتی بی توجهی ختم شود. این بویژه وقتی محتمل است که سلامتیتان خیلی مورد نیاز است. شاید قادر نباشید که بطور کامل از نتایج تلاش هایتان لذت ببرید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.