سه شنبه 12 فروردین 1399
خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 31 خرداد 1393

فال روز شنبه 31 خرداد 1393

فروردین:

هنگام صبح برای شما می تواند تبدیل به دوره ی ناراحتی و سردرگمی شود. به دنبال این باشید که نزدیک عصر کاربرد جدیدی برای استعدادهایتان پیدا کنید. در نیمه ی دوم روز متوجه می شوید که همه چیز بهتر می شود یا احساس کلی بهتری پیدا می کنید.

اردیبهشت:

محیط یک تاثیر غیرقابل توجه ولی قوی روی کارهایتان دارد. در نیمه ی اول روز ممکن است قربانی نیازها و خلق و خوی دیگران شوید. نیمه ی دوم روز با فضای رازآلود و پرماجرایش ناگهان وسوسه کننده می شود.

خرداد:

باید ساعات صبح را به کارهای ساده اختصاص دهید. سلامتی خود را مدنظر داشته باشید. شاید وقت آن رسیده که استراحت کنید یا موقتا حجم کار را کم کنید. در طول روز نظرات دیگران و محبوبیت خودتان اهمیت بالایی پیدا می کنند.

تیر:

آغاز روز مستعد استراحت آرامش خواهید بود و شرایط طوری است که خلقتان ثابت بوده و دنیا را بطور متعادلی درک می کنید. بهتر است که الان همه چیز را آرام تر بگیرید. نیمه ی دوم روز همه تجارب جدید و هم دردسرهای جدید خواهید داشت.

مرداد:

ممکن است در عصر امروز در زندگی خصوصی خود تغییراتی ناگهانی داشته باشید. یک قرار رمانتیک یا یک آَشنایی هیجان انگیز جدید محتمل است. قبل از اینکه برای کسی احساسات قوی بوجود آورید، سعی کنید اول درموردش بیشتر بدانید. این احتمال جود دارد که عادات بدی داشته باشد یا قصد فریب کارانه ای داشته باشد.

شهریور:

در هنگام عصر احتمال تجربه کردن تردیدها و وسوسه ها بیشتر می شود. ممکن است در خانه تغییرات و تردیدهایی را تجربه کنید. سعی کنید که از هر چیزی که شما را گیج می کند و نمی گذارد همه چیز را واضح ببینید اجتناب کنید.

مهر

زندگیتان روشن تر می شود و در نزدیکی عصر پرحادثه تر می گردد. بسیاری از شما کنجکاویتان بیشتر می شود و عطشتان برای دانش زیاد می گردد. یک مسافرت هیجان انگیز، ملاقات یکی از دوستان یا یک مواجهه ی جالب انتظارتان را می کشد.

آبان:

هنگامم صبح وقت این است که به امور شخصی برسید-الان هیچ کس اذیتتان نمی کند. نیمه ی دوم روز باید نیازهای دیگران و شرایط کلی را در نظر داشته باشید. وقت خوبی برای خرید و مبادلات مالی نیست.

آذر:

امروز بی تردید اراده و تصمیم قاطعانه برای شما خواهند بود. ایده آل گرایی، ساده دلی و بی ثباتی ممکن است مانع از این شوند که تصمیم درست بگیرید و آنرا دنبال کنید. ممکن است احساس رمانتیکتان افزایش یابد، ولی این حالت روانی تنها بطور مبهمی می تواند حالت واقعی همه چیز را منعکس کند.

دی:

هرچه به عصر نزدیک می شوید، همه چیز کمتر روشن است. چیزی شما را از رسیدن به یک تلاش جدید منع می کند. این می تواند موقعیت نامطمئن شریکتان، در دسترس نبودن منبع لازم اطلاعاتی یا نگرانی های خودتان باشد.

بهمن:

آینده را با ایده آل گرایی بیش از حد خود رنگ کرده اید. ممکن است درمورد چیزی بیش از حد اعتماد داشته باشید یا کاملا درمورد آن در اشتباه باشید. کسی ممکن است بااستفاده از یک گیرایی وسوسه کننده یا سوءاستفاده از بزرگواری، رحم و انسانیت شما اعتمادتان را به خود جلب کند.

اسفند:

امروز روزی نیست که بدانید به دنبال چه هستید. هنگام عصر موقعیت واضحتان تبدیل می شود به رویا و تردید. ممکن است درمورد خودتان، دیگران یا شرایط کلی در اشتباه باشید. تلاشتان برای یک تیر دونشان زدن هیج فایده ای نخواهد داشت.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.