خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 1 تیر 1393

فال روز یکشنبه 1 تیر 1393

فروردین:

مهم نیست به کجا بروید، مسیر ساده نخواهد بود. ممکن است مجبور شوید ماشینتان را سرویس کنید یا با کسی جروبحث کنید. در روزی مثل امروز کاربرد دانش جدید برایتان سخت خواهد بود. ممکن است در دام های فنی، اخلاقی و یا قومی بیقتید.

اردیبهشت:

امروز برای آزمایشات جزیی و کارهای حقوقی مناسب است. ممکن است یاد بگیرید که یک وسیله ی حمل و نقل را برانید یا یک وسیله ی توریستی/ورزشی را راه بیندازید. شاید بفهمید که یک حرکت باعجله کرده اید و تاحدودی توانایی های خود را زیاد دانسته اید.

خرداد:

بسیاری از شما امروز انرژی زیادی دارید، ولی همه ی شما نمی دانید که باید با آن چه کار کنید. با انتخاب یک مسیر اشتباه ممکن است شکست بعد از شکست را تجربه کنید. از اوایل صبح ممکن است ببینید که به مسیرهای مختلفی کشیده می شوید و در نتیجه با عواقب غیرقابل اجتنابی مواجه شوید.

تیر:

امروز برایتان پر از هرج و مرج خواهد بود. آماده باشید که با هزاران مساله ی جزیی درگیر شوید. شاید مجبور شوید که هنگام آماده شدن برای یک مسافرت کمی روی حیوان خانگیتان وقت بگذارید یا ان را به همسایه تان برای مراقبت بدهید. مراقب باشید که زیاده روی نکنید و نخواهید که همزمان در چندین جا باشید. اینطوری مسایل زیادی برایتان رخ می دهد.

مرداد:

هیچ اتفاق ناگهانی نمی تواند امروز خلقتان را تنگ کند. بااین حال مجبور می شوید که برای کم کردن خسارت های احتمالی کمی تلاش کنید. سبک زندگی فعالتان مثل شرکت در رخدادهای ورزشی، مسابقات و رقابت ها باعث می شود دردسرهایی برایتان پیش بیاید.

شهریور:

فضای تردید، عصبیت و هرج ومرج در تمام مدت روز تحریکتان می کند. استرس احساسی و فیزیکی می تواند پر از عواقب بد باشد. ممکن است با مردم از جمله نزدیکتان تا عصر جروبحث کنید.

مهر:

فضای امروز شما را هیجان زده می کند و عطشتان برای تغییر و مسافرت را بیدار می کند. مسیری که می روید ممکن است پر از ماجراجویی یا معمایی پر از ناشناخته باشد. سعی نکنید که راه حل ایده آلی پیدا کنید. بسیاری از معماها غیرقابل حل بوده و بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده باقی می مانند.

آبان:

امروز محتاط بودن ناامیدتان می کند، ولی عطشتان برای ماجراجویی های پرخطر و زندگی در لحظه بدون تفکر قوی تر می شود. دشمنان اصلیتان می توانند عجله، شاتیاق فراوان، علاقه به ریسک کردن و عطش برای عکس العمل سریع باشند.

آذر:

امروز شما فعالید، پر تحرکید، پر از پول هستید، شوخ طبعید و عاشق تنوع می شوید. آماده باشید که کل روز را با کارهای متعادل بگذرانید. بعضی انتخاب ها بسیار سخت می شوند، بویژه اگر فاکتوری انسانی درگیر باشد.

دی:

به ذهنتان کمی تغذیه ی بدهید و تفکر کنید و خستگی بدنیتان را از تن به در کنید. توصیه می شود که تا می توانید وقت کمی را در مکان های شلوغ مثل ترمینال بگذرانید. استرس احساسی، شکست های مالی جزیی یا عود یک بیماری مزمن می تواند از عواقب آن باشد.

بهمن:

اکثر اولویت هایتان روی زندگی عمومی، قبول کردن تعهدات جدید و برنامه هایی برای آینده متمرکز هستند. شیطنت های رمانتیک صرف نظر از نایجشان لذت بخش خواهند بود، زیرا امروز نیازتان به تغییر و فعالیت زیاد می شود.

اسفند:

اصلا ساده نیست که به توهمات خداحافظی بگویید و از این گذشته سختی آن دو برابر خواهد شد که از یک اسفندی بخواهید این کار را بکند، زیرا خیلی مستعد رویاپردازی است. این کار بویژه قتی سخت می شود که شما و امیدهایتان یکی شده باشید و نتوانید زیندگیتان را بدون آن سر کنید. حتی اگر به ناامیدی کامل و محض نزدیک باشید، هنوز هم می توانید راهی برای خود پیدا کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.