خانه » اخبار روز » جوابیه مهراب قاسم‌ خانی برای سفر هنرمندان به برزیل

جوابیه مهراب قاسم‌ خانی برای سفر هنرمندان به برزیل

مهراب قاسم خانی طنزپرداز به اعتراضات کاربران فضای مجازی درباره سفر هنرمندان به برزیل، پاسخ داد.

قاسم خانی نوشت: «این ماجرای برزیل رفتن ما هم تبدیل به ماجرای با نمک و پیچیده ای شده … تا دیروز فقط متهم بودیم که با پول بیت المال به این سفر رفتیم ولی ماجرا هر روز داره ابعاد وسیع تر و پیچیده تری پیدا میکنه. با این حال از اونجا که من سعی کردم همیشه به همه احترام بذارم، توضیحاتی رو در جهت روشن شدن لایه های مخوف و پنهان خدمت دوستان ارائه می کنم. باشد که باعث آرامش روح و روانشان گردد.

١. هزینه این سفر توسط آژانس تعطیلات رویایی به عنوان اسپانسر و همچنین تهیه کننده محترممون آقای هاشمی پرداخت شده و خرج روزانه سفر و خورد و خوراکمون رو هم از جیب خودمون می پردازیم. در نتیجه این پول هیچ ربطی به جیب شما دوستان و بیت المال نداره. حالا اینکه چرا هزینه یکی دو میلیاردی این سفر تا این حد شما رو دلواپس کرده نمیدونم. کاش این دلواپسی رو برای اون چند صد هزار میلیارد هم داشتید.

جوابیه مهراب قاسم‌ خانی برای سفر هنرمندان به برزیل

٢. من نماینده ایران در برزیل نیستم و هیچ مسئولیت سنگینی هم روی دوش خودم حس نمی کنم. من نماینده خودم هستم و به عنوان یه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از دیدن فوتبال و یه کشور جدید لذت ببرم. در نتیجه توقع خاصی از من نداشته باشید. همونطور که وقتی شما به سفر میرید من هیچ توقعی از شما ندارم.

3. بله، ما داره بهمون اینجا خیلی خوش میگذره. کار بدیه؟ باید خجالت بکشیم الان؟ خوش گذروندن تا جایی که من یادم میاد جرم نیست. از اینکه خوش گذروندن ما باعث ناراحتی شدید بعضی از دوستان شده متاسفم ولی این بیشترین کاریه که از دستم بر میاد. در عوض قول میدم اگه شما هم رفتید سفر و مهمونی و بهتون خوش گذشت، منم دردم نیاد. با این وجود اگه کماکان ناراحت هستید پیشنهاد میکنم برید دم فرودگاه امام تحصن کنید و یه کاری کنید همه اون چند میلیونی که هر سال به قصد خوش گذروندن به سفر میرن کوفتشون بشه چون منصفانه نیست که خوش گذروندن فقط برای ما حروم باشه …

٤. بله، من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج میرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اینجا شلوارک میپوشم. جسارتا توی خونه هم همین کار رو میکنم. شاید باورتون نشه ولی توی استخر و دریا هم مایو میپوشم. با شرمندگی توی حموم حتی اون رو هم نمیپوشم … به هر حال نمیدونستم این موضوع تا این حد ارزش خبری داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه ای بود که تا الان میخریدم به عنوان تیتر یک عکسش رو روی جلد کار کنه. از همینجا اعلام میکنم که من عکس با شلوارک های دیگه و در مکان های دیگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم تری نداشتن و احتیاج به تیتر یک با ارزش داشتن در اختیارشون بذارم تا مردم استفاده کنن. خلاصه که اعتراف میکنم به عنوان یه شلوارک پوش اومدم اینجا تا یه عده شورت پوش رو تشویق کنم و براشون آرزوی موفقیت بکنم.

جوابیه مهراب قاسم‌ خانی برای سفر هنرمندان به برزیل

٥. از اونجا که من در این سفر خودم رو نماینده ملت ایران نمیدونم، در این یادداشت هم نماینده همسفران دیگه ام نیستم و ممکنه خیلی از این دوستان نظرشون کاملا بر خلاف من باشه پس اگه دلتون میخواد به این مطلب هم فحش بدید فقط به من فحش بدید چون در این مورد هم نماینده خودم هستم.

٦. در آخر از اینکه با خوش گذرونی خودم موجب درد جانکاه و تشویش خاطر و جراحت اعضای برخی از هموطنانم شدم عمیقا عذرخواهی میکنم ولی مجبورم مطلب رو همینجا خاتمه بدم چون بچه ها دم در هتل منتظرن که بریم یه دوری بزنیم و من باید بگردم ببینم شلوارکم رو کجا گذاشتم.»

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. دوستان زياد حساس نشين به نظر من أصلا هم عيبي نداره كه شلوارك بزنن به تن أصلا آقايون تو خونه همشون شلواركي ان اولا برادراي خود من

 2. چرا خاک تو سر ملت ،خاک تو سر اون کسایی که بی حیایی رو از حد گذروندن و اسم خودشونو گذاشتن هنرمند.شما که همینجا هر غلطی دلتون میخواد میکنید دیگه چرا رفتین برزیل.

 3. تازه دیدم این قاسم خانی هم رفته!!!!!

 4. تموم حرف هایی که زد درست و منطقی بود
  ملت اگه سرشون تو کار خودشون باشه همه چی بهتره
  ایرانی جماعت فقط فحش بار هم کردن و بلدن
  مگه هر آدم معروفی رفت جایی باید از کسی اجازه بگیره زحمت کشیده واسه جایگاهش داره نونشم میخوره نوش جونش

 5. شایان نیکبخت

  متاسفم واست که فکرت هم مثل شلوارکت کوتاه هستش.کی به شلوارک پوشیدنت اهمیت میده آخه؟اصلا من شخصا تو رو به هیچ چیزم حساب نمیکنم.

 6. عقده ای بدبخت یه کاواره هم برو آرزوبه دل نمونی اینم نظر من بود منم نماینده خودم هستم نه مردم شاید بقیه بدتر از اینو بهت بگن که درشان تو هست

 7. قاسم خانی اخه تو رو چه به برزیل با پول ماها رفتی

 8. 1-از قدم نحستون ایران باخت.
  2-اعتماد به نفس اول ببین آدم حساب میشی بعد درباره ی این تیپ مسخرت صحبت کن.
  3-از همین چند میلیارد ها چشم پوشی کردیم که حالا شده هزار میلیارد،قطره قطره جمع شود وانگهی خاوری و شما میزنیدش تو رگ.
  4-شما اون شلوارک رو هم نمیپوشیدی خانم ها هم اون روسری ها شونو در میاوردن.
  5- خاک تو سر ملتی که شما هنرمنداشید .
  6-ما کشور توسعه نیافته ایم دکتر حسابی فرمودند کشور توسعه نیافته کشوری است که اگر بخواهیم ان را آباد کنیم باید خانه ی خود را ویران کنیم و اگر بخواهیم خانه ی خود را آباد کنیم باید کشور خود را ویران کنیم.
  7-فعلا دور دور شماست اما قیامتی هم هست. یه کسایی نون شب ندارن بعد شما دارید حال میکنید؟ کوفتتون بشه انشا الله

 9. وقتی هنرمند یه مملکت برای ساخت یه مستند پا میشه میره خارج بعد میگه من نماینده مملکت نیستم نماینده خودمم دیگه از بقیه چه انتظاری داریم؟اگر نماینده مردم نیستی با بقیه هنرمندا چرا میپری؟ شما رو که ما هنرمند نمیدونیم اما بقیه اشون هنرمندان نماینده ما هستند.
  راستی زیادی خودت رو دست بالا گرفتی ها… با کله میخوری زمین حالا ببین.

 10. حقا که طنازه خوشم اومد هزینه سفرشون که چند برابرشو بعضی اقایون همیشه د ل و ا پ س خرج میکنند دو قورتی ونیمشون هم باقیه ولی شلوارکو خوب اومد مهراب کلی خندیدم حتما میخواستن لباس دیپلمات بپوشن یقه شونم خفت ببندن هیییییی روزگار خنده دار ایران

 11. قربونم بری هم فکر کنم بهت خوش بگذره. البته این نظر منه.
  کی اصلا به کارا و خوش گذرونی ها و شلوارک و تیپ مسخره تو و بقیه فکر میکنه.
  مردم توی وقت آزادشون اومدن نت یه سری مطلب خوندن و نظر گذاشتن، درگیر فکر کردن به شماها که نیستن.
  یه جورایی زیادی دلت خوشه هاااا کوتاهی شلوارکت رو با کوته فکریت خوب ست کردی.
  همون شماره 1 که نوشتی کافی بود. چرا آژانس تعطیلات رویایی منو نمیبره، لابد شماها رو نماینده حساب کرده که فرستاده، خودت خودتو حساب نمیکنی اون آژانس بدبخت که حسابت کرده.
  آدم ناراحت میشه از سطح فکرت، نه از لباس پوشیدنت و یا خوش گذرونیت.جوابیه ات مثل عملکرد بچه هاست

 12. متاسفم برای آقای بی تربیت قاسم خانی.
  من علیه این ها کاری نکردم ولی متاسف شدم برای کشوری که هنرمندش انقدر بی ادب و از خود راضیه. ایشون با برادر و خواهرشون هم اینجوری حرف میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.