خانه » دنیای مد » به جای لباس گردنبند بخرید

به جای لباس گردنبند بخرید

اگرروزهای پیش رو به هر دلیل قصد خرید لباس ندارید، نگران نباشید. شما می توانید با تیپ و ستی متفاوت در اماکن مختلف ظاهر شوید، بدون اینکه احتیاج به گذراندن وقت در فروشگاه های لباس داشته باشید. کافی است سری به یک فروشگاه زیورآلات بزنید و یکی از این مدل گردنبندهای پیشنهادی ما را بخريد. این گردنبندها بلوز، تاپ و پیراهن ساده شما را تبدیل به نمونه ای متفاوت می کنند. انگار لباس تازه ای خریداری کرده باشید.

این آویز مناسب لباس هایی است که یقه ایستاده یا بسته دارند. بلوزهای حریر یقه کراواتی هم با این مدل گردنبندها همخوانی خوبی دارند و ست زیبایی برای شما خلق می کنند؛ ستی که در مهمانی ها و دید و بازدیدهای عیدی شما را شیک پوش تر از همیشه نشان می دهد.

به جای لباس گردنبند بخرید

اگر قصد پوشیدن یک بلوز شومیز دارید و گردنبندهای تنگ گردنی احساس خفگی در شما ایجاد می کند، این نمونه چند رشته ای را امتحان کنید. در نهایت سبکی و بدون وزن اضافی، پیراهن شومیز شما را جلوه تازه ای می دهد.

به جای لباس گردنبند بخرید

یک پیراهن تک رنگ را با این گردنبند ست کنید؛ زیبایی آن قطعا خودتان را هم شگفت زده می کند. سنگ های رنگی این گردنبند جلوه پیراهن شما با همه سادگی اش به کلی تغییر می دهد و عوض می کند.

به جای لباس گردنبند بخرید

اگر لباسی با یقه باز دارید، حتما این گردنبند را امتحان کنید چون همان پیراهن ساده شما تبدیل به يك پيراهن رنگارنگ و مناسب روزهاي بهاری می شود. این گردنبند را روی لباس هایی با رنگ تیره یا روشن می توانید امتحان کنید.

به جای لباس گردنبند بخرید

این هم تقدیم به دختر خانم های جوان که به کارهای هنری خاص علاقه دارند. دخترهای نوجوان که دلبسته تیپ های اسپرت هستند از داشتن این تیپ گردنبندها خوشحال می شوند؛ هماهنگی خوبی بین این مدل گردنبند با لباس های اسپرت این نسل وجود دارد مثل لباس های گل میخ دوزی شده.

به جای لباس گردنبند بخرید

دخترهای جوان و نوجوان این روزها به زیورآلات ترکیبی علاقه خاصی یافته اند؛ زیورآلاتی که در عین استفاده از مواد ارزشمند مثل سنگ های قیمتی یا طلا، طراحی اسپرتی دارند. این گردنبند با ترکیب 2 رنگ زرد و سفید و داشتن آویز قلب سفید، چنین ویژگی اي دارد. به یک دست لباس اسپرت با این گردنبند فکر کنید که حال و هوایی متفاوت پیدا می کند.

به جای لباس گردنبند بخرید

این نمونه از آن گردنبندهایی است که موقع خرید آن دچار تردید می شوید؛ به دلیل خاص و متفاوت بودن آن این پا و آن پا می کنید که آیا این گردنبند به کار شما خواهد آمد یا نه؟ این گردنبند با سنگ هایی در شکل های مختلف این امکان را به شما مي دهد که لباس اسپر ت تان را تبدیل به لباسی رسمی کنید. شما می توانید تاپ و شلوار جین خود را با چنین گردنبندی، رسمی و مناسب دید و بازدید کنید.

به جای لباس گردنبند بخرید

این گردنبند را به خانم های مسن پیشنهاد می کنیم چون به دلیل حجم بالای آویز آن این قدرت را دارد که چروک های گردن را بپوشاند. این گردنبند را به مادربزرگ آراسته خودتان هدیه بدهید و ببینید چقدر خوشحال می شود. این گردنبند رنگ لوکسی دارد که می توانید آن را با تمام لباس ها ست کنید.

به جای لباس گردنبند بخرید

ظرافت زنجیرهای این گردنبند، آن را تبدیل به نمونه ای مناسب برای خانم هایی کرده است که به زیورآلات ظریف علاقه دارند. نکته قابل توجه در سنگ های سبزی است که برای ساخت زیورآلات به کار می رود. سنگ های سبز درخشش خاصی دارند و روی اغلب رنگ ها از گرم گرفته تا سرد زیبایی خودشان را نشان مي دهند.

به جای لباس گردنبند بخرید

این هم یک پیشنهاد ویژه برای آن پیراهن مشکی که سال پیش خریدید. با خریدن این گردنبند، سال نو را با لباسی شاد و خوش رنگ شروع خواهید کرد. سنگ های رنگی نیمه قیمتی این روزها بازار گرمی دارند، بهتر است شما هم در اين میان خوش سليقگی خود را نشان دهید.

به جای لباس گردنبند بخرید

لباس های یقه دار انگلیسی را با اين گردنبند ست کنید. مدل های مختلف بلوز شومیز و کت با این گردنبند جلوه و زیبایی خاصی پیدا می کنند. این گردنبند را بیش از همه برای بلوز های کرم و قهوه ای پیشنهاد می کنیم. رنگ طلایی این گردنبند باعث جلوه بیشتر لباس شما می شود.

به جای لباس گردنبند بخرید

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *