خانه » اخبار روز » فعالیت جنسی فوتبالیست ها در جام جهانی

فعالیت جنسی فوتبالیست ها در جام جهانی

جام جهانی فوتبال به نیمه راه خود رسیده است. مسابقاتی که از 12 ژوئن شروع شده و تا 13 جولای ادامه خواهد داشت. روزنامه «موندو دپورتیوو» اسپانیا به یک موضوع حاشیه ای جالب در جریان جام جهانی پرداخته است؛ زندگی جنسی بازیکنان حاضر در این جام.

زندگی جنسی بازیکنان حاضر در این جام که بعضا تا 40 روز باید در اردوهای تیم ملی بمانند تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی مربیان حاضر در این جام شده است. برخی از مربیان به بازیکنان خود اجازه این کار را داده اند و برخی هم خیر. به طور مثال اوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی برزیل به بازیکنان خود این اجازه را داده است که روزهای استراحت خود را در کنار همسر یا نامزد خود حضور داشته باشند.

دل بوسکه و یواخیم لو به بازیکنان خود در طول رقابت ها برای چند ساعت اجازه فعالیت جنسی می دادند که البته روز قبل از مسابقه، این کار ممنوع بود. جالب اینکه مربیان تیم های آمریکا، استرالیا، ایتالیا، انگلیس، سوئیس، هلند و اروگوئه هیچ گونه ممنوعیتی برای بازیکنان خود در این زمینه ایجاد نکردند.

همچنین هستند مربیانی که یک سری محدودیت های عجیب برای بازیکنان خود در زمینه فعالیت جنسی ایجاد کرده اند. به طور مثال سرمربی نیجریه فقط به برخی از بازیکنان خود اجازه این کار را داده است. دیدیه دشان سرمربی فرانسه نیز در هفته، یک روز را برای بازیکنان خود در نظر گرفته که بتوانند به امور جنسی خود بپردازند. او در این مورد گفته: “نمی خواهم بازیکنان من تصور کنند که در اردو، ایزوله شده اند.”

برخی از مربیان نیز به گونه ای دیگر عمل کردند. مثلا مارک ویلموتس سرمربی بلژیک به بازیکنان خود گفته است که در صورت رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام جهانی اجازه می دهد همسر یا نامزد خود را به اردوی تیم بیاورند. بلژیک در صورت برتری بر آمریکا در یک هشتم با برنده آرزانتین و سوئیس در یک چهارم روبرو خواهد شد.

سرمربی کاستاریکا نیز در صورت صعود این تیم به یک هشتم اجازه این کار را صادر می کرد. اما میگل اررا سرمربی مکزیک اعلام کرده که هیچ فوتبالیسیتی، 40 روز بدون داشتن فعالیت جنسی نمی میرد و هرگونه اقدام جنسی را ممنوع کرده است. سال گذشته جاناتان دوس سانتوس در اردوی زیر 22 ساله های این کشور اقدامات خلاف قوانین کرده بود که جنجال زیادی را در پی داشت. همچنین سرمربیان بوسنی، روسیه و شیلی نیز عقیده ای همچون مربی مکزیک دارند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: آی اسپورت

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

بدون دیدگاه

  1. مارال جان فک کنم شما روان شناس باشین اره؟ بالینی؟؟……

    هر کسی نیاز داره حتی شما دوست عزیز

  2. دوست داری ؟؟

  3. روح فروید شاد که گفت تمام بیماری های روانی از مشکلات جنسی ناشی می شود مواظب خودتون باشین هرگونه انحراف باعث بیماری های روانی وجسمی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.