خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 13 تیر 1393

فال روز جمعه 13 تیر 1393

فروردین:

استقلالی که شما همیشه به دنبالش هستید امروز دردسر ساز می شود. ممکن است ببینید که به دیگران وابسته هستید یا اینکه اعتماد زیادی به نظراتشان دارید. ایده های غیرمنتظره ممکن است حوالی ساعات عصر به سراغتان بیایند.

اردیبهشت:

در نیمه ی دوم روز احتمال وجود پیروزی وشکست با هم برایتان وجود دارد. بااین حال، تصویر کلی به نظر نمی رسد که به نفع شما باشد. در نتیجه عجله نداشته باشید که به خاطر هیچ چیز ریسک کنید. اگر تصمیم گرفته اید که شانستان را امتحان کنید، اول به حس ششمتان گوش کنید و واقعیت را از تخیل جدا کنید.

خرداد:

امروز مخفی کاری، رمزو راز و استعداد رویاپردازی همراهتان می باشند. ممکن است به سمت الکل و مواد مخدر کشیده شوید. در نیمه ی دوم روز مراقب باشید. رمزو راز دیگر برایتان بی آسیب نیست.

تیر:

فضای امروز علاقه تان به زیاده نمایی، معما و اشاره را زیاد می کند. ممکن است یک ماجرای واقعی یا مجازی را آغاز کنید برای یافتن پاسخ یک سوال مبهم تلاش کنید. همچنین ممکن است درگیر یک بازی جالب شوید. امروز نباید بعضی چیزها را نباید راحت بیان کنید.

مرداد:

در طول روز تمرکز شما از مسایل مادی به معنوی، از روابط رسمی به روابط راحت و غیررسمی عوض می شود. در هنگام عصر مستعد این هستید که از طریق شیشه های بسیار روشن یا بسیار تیره به دیدگاه هایتان بنگرید، و از ایده آل کردن واقعیت یا شک های بی اساس رنج ببرید.

شهریور:

هنگام صبح، دیدگاهتان به زندگی ثابت و تکان نخوردنی خواهد بود. بااین حال، هنگام عصر وسوسه ها به سراغتان می آیند. مراقب عدم صداقت یک فرد و علایق متناقض خود باشید. درگیر هیچ کسی که از او مطمئن نیستید نشوید.

مهر:

اگر از شرایط موجود شاد نیستید، باید منتظر عصر هنگام باشید. در این دوره ذکاوت، حس ششم و شانس در کنارتان خواهند بود. اگر شرایط برایتان واضح نبود نگران نشوید. هنوز هم قادر خواهید بود که مسیر درست را انتخاب کنید.

آبان:

نباید امروز بر پایه ی اعتماد هیچ رابطه ای را ایجاد کنید، در غیر این صورت دردسرهای آخرش را نمی توانید حدس بزنید. برای هرگونه پیشنهادی وقت کافی بگذارید و فکر کنید-با هیچ چیزی به سرعت موافقت نکنید. این احتمال وجود دارد که درمورد معشوقه تان به شک بیفتید یا به جای آن قربانی شک هایتان شوید.

آذر:

امروز به صداقت در روابط نیاز دارید. ممکن است رفتار کسی خیلی عصبانیتان کند. بعنوان مثال حقه بازی کسی یا کارهای ناشایست کسی می تواند مسبب آن شود.

دی:

هرچه به عصر نزدیک می شوید تردیدهایتان هم بیشتر می شود. نداشتن اعتماد به نفس تاثیر منفی روی کیفیت کارتان خواهد داشت. در نتیجه امروز را برای نشان دادن مهارت های خود انتخاب نکنید. در نیمه ی دوم روز سعی کنید که از هرگونه فعالیتی که به تمرکز و مسئولیت نیاز دارد دور باشید.

بهمن:

در هنگام صبح کارهای معمولتان را انجام دهید. هرگونه تعهد جدید شما را گیج خواهد کرد. در هنگام عصر ناگهان احساس خواهید کرد که دوست دارید اطرافتان را تغییر دهید و در مسیر این تغییر با هیچ مانعی روبه رو نمی شوید.

اسفند:

باید برنامه بریزید که همه ی فعالیت های عملی را ساعت صبح انجام دهید. هنگام عصر برایتان سخت می شود که احساسات خود را تشخیص دهید. ممکن است مکاشفه هایی عرفانی را تجربه کنید.. آنهایی که از خانه دور هستند کمی دلتنگ خانه می شوند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *