خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 14 تیر 1393

فال روز شنبه 14 تیر 1393

فروردین:

روز خوبی برای سرگرمی، گپ زدن و خلاقیت است. خلق و خوی شما ممکن است از همان اول خیلی کارمحور نباشد. از فعالیت های روزمره اجتناب کنید و در صورت امکان طبق یک برنامه ی آزاد خلاق باشید. از دیدن افراد جدید در کنارتان لذت خواهید بود.

اردیبهشت:

امروز فرصت های خوبی برای آشنایی های جدید خواهید داشت. بعضی خرید ها ممکن است غیرمنتظره باشند، ولی لذت بخش نیز خواهند بود. باید آخرین مدل کالاهایی که دوست دارید را ترجیح دهید.

خرداد:

کارتان برای امروز این است که در زمان مناسب تصمیم خود را بگیرید. سعی کنید که مرتب باشید و طبق مناسبت موجود در هنگام صبح لباس بپوشید. وقتی اطراف مردم هستید سعی کنید که به محض ممکن به گروهی درست بپیوندید. هرچه بیشتر تردید کنید، اعمالتان متناقض تر بوده و وضعیتتان هم نامطئن تر خواهد بود.

تیر:

امروز کنجکاوی و نیازتان به روابط اجتماعی با پنهان کاری همراه می شود. فضای رمز و رازآلود شما را به هیجان وا می دارد وباعث می شود کارهای غیرمعمولی انجام دهید. ممکن است به عنوان یک فرد آب زیر کاه با یک گذشته ی جالب یا “دوگانه” درک شوید.

مرداد:

دوستانتان اطرافتان را گرفته اند و ممکن است روی موفقیتتان حساب باز کنند. شرایط عالی برایتان مهیا شده است تا استعدادهای خود را نشان دهید. وقت آن رسیده که یک وجهه ی جدید و روشن و منحصر به فرد را امتحان کنید-این کمک می کند که بهترین حالت جسمانی تان خود را نشان دهد.

شهریور:

باید بدانید که چطور بین دوستان و همراه های دروغین خود تمایز قایل شوید- این دقیقا همان چیزی است که آسایش درونی شما را امروز تعریف می کند. یک زن ممکن است بهترین دوستتان شود. افراد متاهل برایشان سخت است با شرکای خود دیالوگ صادقانه ای را حفظ کنند.

مهر:

به شدت به سمت زندگی اجتماعی روشنی کشیده می شوید. بااین حال، در عمق درونتان، شما هنوز هم به فکر امور شخصی خود خواهید بود. به منظور ترکیب کار و بازی با هم، سعی کنید وقت بیشتری را با همکاران خود بگذرانید. مثلا یک رویداد شریکی داشته باشید یا با هم به پیکنیک بروید.

آبان:

شانس این را دارید که دوستان جدیدی را پیدا کنید، احساسات جدیدی را تجربه کنید و مدهای جدیدی به شما معرفی شود. شرکت کردن در یک رخداد گروهی را رد نکنید حتی اگر به نظر بد بیاید. آشنایی های جدید نه تنها کمک می کند که ذهنتان منحرف شود، بلکه حمایت خوبی است که می توانید در تلاش های پرریسک از آن استفاده کنید.

آذر:

در عشق و دوستی خوش شانس هستید. ممکن است یک رخداد لذت بخش غیرمنتظره را تجربه کنید، مثلا یکی از دشمنانتان تبدیل شود یه متحدتان. روز مناسبی برای نامزدی و یا یک جشن ازدواج است.

دی:

وقت آن رسیده که شرایط کاری خود را تغییر دهید و محل کارتان را جذاب تر و ارگونومیک تر کنید. توصیه می شود که اداره تان را بهتر و هوایش را عوض کنید. این قضیه همچنان برای افرادی هم مهم است که در منزل کار می کنند.

بهمن:

فرصت های خلاقانه ی خوبی دارید که به رویتان گشوده شده اند. روز خارق العاده ای برای تفریح فعال از جمله فعالیت به فرزندان است. ممکن است با افراد جالب جدیدی ملاقات داشته باشید و افراد بیشتری تحسینتان کنند.

اسفند:

شرایط در محیط معمولتان ممکن است پرتردید باشد که این حالت از اوایل روز آغاز می شود. اعضای خانه ممکن است در برنامه هایشان جایی برای شما نداشته باشند. حتی اگر اینطور باشد، مضنون نباشید که اطرافیانتان مقاصد شیطانی دارند-این مضنون بودن به احتمال زیاد بی اساس است.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *