خانه » کامپیوتر و اینترنت » ساده ترین روش قرار دادن عکس در ایمیل

ساده ترین روش قرار دادن عکس در ایمیل

اگر می خواهید با ایمیل خود عکس ارسال کنید ما ساده ترین روش قرار دادن عکس در ایمیل را به شما آموزش می دهیم تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

تقریباً تمام سرویس دهنده های ایمیل به شما اجازه می دهند که یک عکس jpeg و یا قالب های دیگر را کپی کرده و به صورت مستقیم در داخل بدنه ایمیل جاسازی کنید. البته برای این کار، قالب ایمیل باید HTML باشد و نه نوشته ساده. سرویس دهنده های ایمیلی که به شما اجازه کپی کردن مستقیم عکس را نمی دهند، از روش های دیگری همانند دکمه “واردکردن عکس” و موارد مشابه،امکان انجام آن را برای شما فراهم می کنند.

قالب های ایمیل

پیام های ایمیل، ممکن است در قالب متن ساده (Plain Text) و همچنین HTML وجود داشته باشد. شما نمی توانید در متن ساده ، عکس وارد کنید ولی می توانید این کار را با قالب HTML انجام دهید. یک روش ساده برای مشخص کردن اینکه قالب ایمیل شما کدام است، این است که ببینید آیا برنامه ایمیل شما، اجازه تغییر رنگ نوشته ها را به شما می دهد و یا خیر. اگر اجازه می دهد، پس قالب ایمیل شما HTML است . اگر قالب ایمیل متن ساده باشد، شما می توانید در قسمت تنظیمات پیام، آن را به HTML تغییر دهید.

کپی کردن و چسباندن | Copy and Paste

اولین قدم برای قرار دادن عکس، کپی کردن آن است. اگر عکس شما در یک ایمیل، یک صفحه اینترنتی، و یا سند، وجود داشته باشد، می توانید به راحتی آن را همانند یک نوشته کپی کنید. بر روی عکس کلیک-راست کرده و گزینه “Copy” را انتخاب کنید. همچنین به طریقی مشابه، به وسیله کلیک-چپ کردن و کشیدن موس روی عکس، آن را انتخاب کنید، و سپس از ترکیب کلیدهای “Ctrl+C” روی صفحه کلید خود استفاده کرده و یا از منوی “Edit”، گزینه “Copy” را انتخاب کنید. بعد از این که عکس را کپی کردید، پیام ایمیلی که می خواهید عکس را در آن قرار دهید باز کنید.

در قسمتی که می خواهید عکس در آن قرار بگیرد، کلیک-راست کرده و گزینه “paste” را انتخاب کنید. همچنین، می توانید از ترکیب کلیدهای “Ctrl+V” بر روی صفحه کلید کامپیوتر خود، و یا استفاده از منوی “Edit” و سپس انتخاب “paste” استفاده کنید .

قرار دادن | Insert

توانایی اکثر سرویس های ایمیل و برخی از صفحه های اینترنتی برای قبول کردن یک عکس کپی شده، نسبتاً جدید است. قبل از اینکه کاربران بتوانند با استفاده از کلیپ بورد کامپیوتر خود، عکس ها را در ایمیل ها قرار بدهند ، آن ها می توانستند با استفاده از روشی که شبیه اضافه کردن پیوست به ایمیل بود ، این کار را انجام دهند … و هنوز هم می توانند.

به طور مثال، در جیمیل (Gmail) ، پس از اینکه مطمئن شدید پیام شما در قالب متن غنی (Rich Text) است ، بر روی نمادی که شبیه دو کوه (دو مثلث) کنار هم است کلیک کنید. افرادی که از برنامه فرستادن و دریافت ایمیل “Tunderbird” استفاده می کنند، می توانند هنگام نوشتن یک ایمیل، بر روی مستطیل کوچک کنار شکلک های خندان کلیک کرده و از منوی بازشده، گزینه “Image” را انتخاب کنند.

به جای آن ضمیمه کنید

یک راه جایگزین برای قرار دادن عکس در داخل بدنه ایمیل، این است که عکس را به عنوان یک ضمیمه بفرستید. اگر این کار را بکنید، فردی که ایمیل شما را دریافت می کند، عکس های ضمیمه شده شما را در زیر متن پیام دریافت شده خود خواهد دید و با کلیک کردن بر روی آن ها، می تواند عکس های شما را مشاهده کند .

گردآوری: گروه فناوری و تکنولوژی مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ویکی 5040

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.