خانه » اخبار روز » اجتماعی » این پسر کویتی زیباترین باربی نام گرفت +تصاویر

این پسر کویتی زیباترین باربی نام گرفت +تصاویر

کم نیستند مردانی که به آرایش کردن و پوشیدن لباس های زنانه علاقه دارند. این میل در بعضی از مردان به قدری زیاد است که حتی در مسابقات زیبایی مربوط به بانوان شرکت میکنند و یا با عمل های زیبایی پر هزینه چهره و اندام خود را شبیه زنان می کنند.

این پسر کویتی که لقب زیباترین باربی پسر در حوزه خلیج فارس را به خود اختصاص داده است با انجام بیش از ۱۰ عمل زیبایی گوناگون توانسته است خود را به یک باربی تبدیل کند. نام او بدر است و در کویت سکونت دارد. بدر 25 ساله است و تصاویر زیادی از او با لباس و آرایش باربی ها در فضای مجازی موجود است.

این پسر کویتی زیباترین باربی نام گرفت +تصاویر

این پسر کویتی زیباترین باربی نام گرفت +تصاویر

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. روی سخنم با اونی اقای ارشه که گفتن رتبه اول ارایش مال دخترای ایرانیه.اولا محض اطلاع رتبه ی اول ارایش رو یکی از کشورای اروپایی کسب کرده.اینو واسه اطلاعات عمومیتون عرض کردم.دوما بقول خودت لوازم ارایش-دختر ایرانی پس ……… پسری که دست به لوازم ارایش بزنه.اینم برای ………… گفتم.سوما وقتی پسرا با وجود انواع مدل مو و خط ریش بازم همون وزغی که بودن باقی میمونن زیبایی دخترا با لوازم ارایشو محکوم میکنن و قسمت خیلی جالب قضیه اینه که در نهایت خودشون هم به لوازم ارایش روی میارن!!!!!!!!!!

 2. خاک بر سر بی غیرتش کنم که نعمت پسر بودنشو نابود کرده ،دمش گرم واقعا شیطون تا این حد رو آدما تاثیر گذاشته ،کامل عقلشونو وجودیتشونه از خودشون گرفته…

 3. واقعأپس دیگه تکلیف شرایط آخرزمان چی می
  شه

 4. حسین زمین پیما

  کم عقل نبودن که شماها رو نمیگرفتن

 5. حسین زمین پیما

  کم عقل نبودن که شماها رو نمیگرفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *