خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » فرار ستاره مشهور دنیای فوتبال از یک اتفاق وحشتناک +عکس

فرار ستاره مشهور دنیای فوتبال از یک اتفاق وحشتناک +عکس

نیمار که در دیدار مقابل کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب دیدگی شد، گفت: اگر ضربه ای که به کمر وارد شد دو سانتی متر پایین تر بود ممکن بود قطع نخاع شوم و شاید مجبور می شدم بقیه عمرم را روی ویلچر بنشینم.

مهاجم 22 ساله سلسائو در پاسخ به اظهارات سونیگا، مدافع کلمبیا که به خاطر حرکت خشنی که داشته از نیمار عذرخواهی کرده است، گفت: از کسی کینه ای به دل ندارم.

نیمار که چندین بار کنترل خود را از دست داد و به گریه افتاد درباره فینال جام جهانی گفت: فکر می کردم به فینال برسیم. باورم نمی شود که در فینال جام جهانی حضور نداریم اما این مساله ای است که باید با آن کنار آمد. پیش از این گفته بودم که دوست دارم آرژانتین به فینال بیاید تا یک دیدار جذاب برابر آنها داشته باشیم. حالا که ما در فینال نیستیم امیدوارم که آرژانتین قهرمان جام جهانی شود؛ چرا که مسی و ماسکرانو دو هم تیمی ام در بارسلونا در این تیم حضور دارند و دوست دارم که آنها قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنند. علاوه بر این مسی شایسته قهرمانی در جام جهانی است. او دوست نزدیک من است و ما رابطه خوبی با هم داریم. مسی در طول سال های گذشته افتخارات ریز و درشت زیادی را کسب کرده است. او شایسته ترین بازیکن برای قهرمانی در جام جهانی است و من در بازی یکشنبه طرفدار آرژانتین خواهم بود. کاری ندارم که آرژانتین رقیب ما محسوب می شود. من تنها به خاطر دوستی ام با مسی و ماسکرانو است که دوست دارم آرژانتین قهرمان شود.

تیم ملی فوتبال برزیل ساعت 00:30 بامداد یکشنبه در دیدار رده بندی جام بیستم در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا برای کسب مقام سومی به دیدار هلند می رود و این در حالی است که نیمار را در اختیار ندارد.

فرار ستاره مشهور دنیای فوتبال از یک اتفاق وحشتناک +عکس

فرار ستاره مشهور دنیای فوتبال از یک اتفاق وحشتناک +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.