خانه » اخبار روز » مهران مدیری: امیدوارم فردا همه چیز بترکد!

مهران مدیری: امیدوارم فردا همه چیز بترکد!

خبرگزاری ایسنا: مهران مدیری در مراسم رونمایی از سریال «ویلای من» در سینما آزادی، گفت: حالا دیگر بحث مسائل مالی یا سود نیست، بلکه مساله ی احیای شبکه نمایش خانگی و اعتماد دوباره مردم به آن است.

مدیری درباره طرح سریال «ویلای من» توضیح داد: چند ماه پیش که طرح این سریال به ذهنم رسید، گفت وگوهایی با دوستان در مجموعه ی گلرنگ مطرح شد، اما با توجه به اتفاقاتی که در دو، سه سال اخیر در نمایش خانگی برای همه ی کارها افتاده، کار کمی سخت می شود. چون نمایش خانگی مسیری طی کرد که پر پیچ و خم بود و این اواخر هم برای مردم و هم برای کسانی که در آن فعالیت می کنند، مسیر خوبی نبود.

مهران مدیری: امیدوارم فردا همه چیز بترکد!

او ادامه داد: در شرایطی که بی اعتمادی نسبت به شبکه نمایش خانگی در بین مردم به وجود آمده، پذیرفتن «ویلای من» ریسک پذیری بالایی داشت، اما مدیران شرکت گلرنگ حمایت کردند و حسن نیت داشتند و تا الان همه چیز پاک و پاکیزه بوده است.

مهران مدیری تاکید کرد: من تلاشم را در حد بضاعتم کردم که «ویلای من» کاری خوب،  باکیفیت،  جذاب و با بازیگران خوب باشد و هرچیزی که لازمه ی یک کار خوب است داشته باشد. بقیه ی آن تلاش مسؤولان گلرنگ است که این سریال به خوبی به دست مردم برسد.

کارگردان «ویلای من» اضافه کرد: امروز، یک روز به پخش مانده است، امیدوارم فردا همه چیز بترکد و بیش از تصورمان اتفاق بیفتد؛ من خیلی دعا کردم که این اتفاق بیفتد.

مدیری نیز اشاره ای به وضعیت نامناسب سریال های نمایش خانگی داشت و گفت: الان موضوع فقط «ویلای من» نیست بلکه نجات نمایش خانگی است اگر از طرف مردم خیلی خوب استقبال شود که البته منظورم بحث های مالی و فروش نیست ؛، مردم دوباره «ویلای من» و یا هر کار دیگری را بخرند کار بزرگی کردیم و نمایش خانگی را احیا کردیم و در تاریخ از ما می ماند که این کار را انجام دادیم.

او از وزارت ارشاد هم تشکر کرد و افزود: وزارت ارشاد هم خیلی به ما کمک کرد چون آنها هم می خواهند نمایش خانگی احیا شود؛ هر کسی در هر سمتی هر کاری از دستش بر می آمده انجام داده و این کار بدون هیچ مشکل و دردسری جلو رفته است.

مدیری در پایان صحبت هایش اظهار امیدواری کرد که «ویلای من» همه چیز را درست کند و ذهنیت را روتوش کند و پایه ای باشد تا کارهای دیگری در نمایش خانگی انجام شود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *