خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 21 تیر 1393

فال روز شنبه 21 تیر 1393

فروردین:

ریتم زندگیتان به میزان قابل توجهی تغییر می کند. از امروز سازگاری با ان را آغاز کنید. امروز قادر نیستید که از کارهای جزیی در خانه و محل کار اجتناب کنید. ممکن است مجبور شوید سری به دکتر بزنید یا کمی دارو در داروخانه بخرید.

اردیبهشت:

امروز نگرش کلیتان متعادل است. شرایط پرتنش از استرسشان کم می شود که این روی رفتار و سلامتیتان تاثیر مثبتی خواهد داشت. توصیه می شود کارهایی انجام دهید که هم مفیدند و هم لذت بخش. سودمندی و تواناییتان برای پیدا کردن جزییات حیاتی باعث می شود در هر کاری که می کنید موفق باشید.

خرداد:

تمرکز شما امروز روی حل کردن مسایل عملی است. ممکن است وظایف خانه، کلبه، امرارمعاش و خانواده اولویت پیدا کنند. هر کاری راه حل های زیادی خواهد داشت که به شما این هوش طبیعی را می دهد که تفکرتان را تغذیه کنید. رویکرد منظم بیشترین تاثیر را خواهد داشت.

تیر:

برنامه های بزرگتان نمی توانند در یک چشم به هم زدن به واقعیت تبدیل شوند. بااین حال، امروز این شانس را دارید که بعضی از ایده هایتان را به واقعیت نزدیک کنید. وقت خوبی برای مسافرت های کوتاه است. ممکن است مجبور شوید با دارو، اسناد، و ایجاد و تکمیل اطلاعت سروکله بزنید.

مرداد:

وقت آن رسیده که هنگام رسیدگی به امور خانه خودتان را خسته و کثیف کنید. مثلا ممکن است مجبور شوید غذا، دارو، مواد ساختمانی و دیگر چیزها را دسته بندی کنید. این مخصوصا برای کسانی مرتبط است که با موضوعات خانگی بزرگ سرو کار دارند (مثلا نقل و انتقال، نوسازی . نقاشی).

شهریور:

نیمه ی اول روز برایتان بیشترین فایده را دارد. برای بررسی برنامه ها، تفکرات بزرگ و استراتژی داشتن تنبل نباشید. بعضی از شما ممکن است یک پروژه ی بزرگ قبول کنید که برای آن مسئولیت پیدا می کنید.

مهر:

قادر نخواهید بود که امروز به اندازه ی تمام از زندگی لذت ببرید. برآوردده کردن خواسته های شخصیتان را به زمان بهتری موکول کنید. امروز مجبور می شوید در راه محقق کردن برنامه ی کلیتان دست به کار شوید و همه چیز را یکی پس ازدیگری جابه جا کنید.

آبان:

باید کار روی یک برنامه ی جدید را آغاز کنید و مطمئن شوید که برای تغییر شرایط جوابگو می باشد. ممکن است مجبور شوید برای یک مسافرت طولانی مدت، مطالعه، توسعه ی کسب و کار و افزایش دیدگاه کلیتان برنامه ریزی کنید. نیازهای شخصی نباید امروز اولویت شما را تشکیل دهند.

آذر:

امروز برای آنهایی مطلوب است که به شرایط جدید خو گرفته اند. این آنها هستند که در کار، پیشه، و نوسازی های خانه و همچنین به دست اوردن احترام همکاران، مدیران، مراجعان و نزدیکان موفق خواهند بود.

دی:

امروز در هر کار و هر چیزی که انجام می دهید موفق خواهید بود. شما معلم، برنامه ریز و محققی عالی هستید. روابط شخصی خود با خارجی ها و همچنینی ماموران قانونی، علمی و آموزشی را توسعه دهید.

بهمن:

سهل انگاری و حواس پرتی شما ممکن است عواقب بسیار بدی داشته باشند. دقیق بودن، پرتلاش بودن و با بینش بودن برایتان بسیار مفید خواهد بود، بویژه اگر پروژه ی جدیدی را قبول کرده اید که تاالان هیچ وقت با آن سروکار نداشته اید.

اسفند:

برای اکثر شما امروز کاملا موفقیت آمیز خواهد بود. چیزی که به نظر یک محدودیت برای موفقیت هاست در واقع برای شما یک موهبت است. طالعتان راه های بی اثر را پیدا کرده و شما را با کوتاه ترین مسیر به سمت هدفتان راهنمایی می کند. با داشتن این پارامتر ها و سریع بودن در محقق کردن آنها در درون احساس خیلی خوبی خواهید داشت.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. زینب محمدنیا

    خردادی

  2. زینب محمدنیا

    خردادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *