خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 24 تیر 1393

فال روز سه شنبه 24 تیر 1393

فروردین:

امروز کارهای اخیرتان عواقب خود را آشکار می کنند. حالت هیجانی بسیاری از شما پر از تحریک پذیری، عصبیت تشدید شده و نداشتن انعطاف است. اگر بین شما و همسرتان کدورتی پیش آمد، برگشتن به تفاهم دوطرفه ساده نخواهد بود.

اردیبهشت:

رخدادهای پیش بینی نشده شرایط بسیار ناراحتی را برای شما فراهم می کنند. کارهای روزمره ی شما پر استرس خواهند بود. ممکن است با همکاران و همچنین اعضای کارکنام شرکت به مشکل بربخورید. برنامه ی معمول شما ممکن است پر از تغییرات ناگهانی شود.

خرداد:

فضای امروز آرام نخواهد بود. شاید خود را در حالتی ببینید که باید بین عمل بودن کسب و کار و جنبه های هنری، زیبایی و جذاب چیزها یکی را انتخاب کنید. در روابط عاشقانه تان ممکن است تغییرات ناگهانی پیش بیاید.

تیر:

هر فردی در چرخه ی اجتماعی شما ممکن است یک جروبحث را تحریک کند. برای این کار، فقط کافی است که به پاشنه ی آشیلتان مثل غرور، وطن پرستی یا احساسات خانوادگی تان چنگ بیندازند. ممکن است در تمام مدت روز عصبی باشید به ویژه در صورتی که بفهمید بیش از حد متعصب بوده اید.

مرداد:

امروز برای تعاملات آسان نیست. ارتباط پذیری شما در حال بهتر شدن است. بااین حال، جنبه های خاصی از زندگیتان را بطور راز نگه می دارید. امروز برای گپ زدن و لذت بردن از روابط مناسب است. باید از مکالمات . مکاتبات مهم کاری دور بمانید.

شهریور:

وقتی دربرابر شیشه های یک فروشگاه قرار گرفتید ساعت ها به فکر ننشینید. هر چه بیشتر فکر کنید، انتخابتان سخت تر می شود. باید به حس ششمتان تکیه کنید. توصیه از بیرون هم خیلی فایده نخواهد داشت.

مهر:

یه هم زدن تعادل ظریف امروز خیلی آسان است. یک حرف بی ادبانه یا اشتباه در یک سند مهم کافی است تا در کار عصبی شوید. ممکن است واکنش دردناکی حمله ی رقیب یا حرف مدیرتان داشته باشید.

آبان:

باید از تصمیم فنی همزیستی مسالمت آمیز پیروی کنید. هیچ توجهی به حرف و حدیث ها و شایعات پشت سرتان نکنید. آنها الان فقط به اندازه ی نیش یک پشه آسیب می رسانند. با کسی که چیزی از شما مخفی می کند جروبحث نکنید.

آذر:

امروز توصیه نمی شود که هیچ کاغذی را امضا نکنید که ربطی به مالیات، تقسیم اموال و امور خانوادگی و ازدواج و طلاق دارد. توجه ویژه در مکالمات می تواند به موضوعاتی نظیر شراکت، دوستی، عشق و زندگی صمیمانه مبذول شود.

دی:

امروز مراسم ارتباطی برایتان مهم هستند. حتی شدیدترین انتقام ها هم با عنوان مودب بودن و نجابت پنهان می شوند. بااین حال، وقتی شرایط اقتضا کند خشن ترین ها و محافظه کارترینها برنده خواهند بود.

بهمن:

امروز ویژگی اسلی شما تعادل اساسی ذهن و هوشتان است که باعث می شود هرکاری ساده تر شود. بااین حال، احساس کلی مثبت امروز با مغایرت های جزیی و تغییرات پیش بینی نشده در رخدادها مرتبا تیره می شود.

اسفند:

امروز برای ارتباطات کلامی موفقیت آمیز نیست. شرایط را برای ایرادگیری و تصمیمات اشتباه مهیا می کند. ممکن است دیر به قرار برسید. با انتخاب اشتباه کلمات برای توضیح اعمال خود ممکن است باعث سوءتفاهم درمورد خود شوید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *