خانه » اخبار روز » اجتماعی » اشتباه آرایشگر باعث شد این زن کچل شود +تصاویر

اشتباه آرایشگر باعث شد این زن کچل شود +تصاویر

بسیاری از خانم ها در روز جشن تولد به لحاظ لباس و ارایش بیش از حد به خود می رسند. مدل مو بهترین باشد. لباسها در مجلس بدرخشند و صورت مثل برف سفید و موها در حد اعلا خودنمایی نمایند. اما گاهی اوقات مراسم آنطور که ما انتظارش را داریم پیش نمی رود. خانم آلکسیس استانتون قرار بود جشن 38 سالگی خود را بگیرد. همه چیز مرتب بود. تنها آرایش موها مانده بود.

قرار بود یکی از دوستانش او را آرایش نماید. خانم آرایشگر که گفته می شود کارش آرایشگری نبوده است به اشتباه با چسب قوی شروع به اکستنشن موی خانم آلکسیس می نماید. پس از چند دقیقه خانم استانتون به وی می گرد سرش گویی سفت شده و احساس درد می نماید. اما خانم آرایشگر می گوید نگران نباشد و در 24 ساعت اینده خوب خواهد شد. اما روز بعد وضعیت بدتر شده و درد در ناحیه سر شدیدتر می گردد و پوست خانم سرخ می شود.

آلکسیس نزد ارایشگر دیگر رفته و در کمال تعجب می شنود که دوستش برای اکستنشن کردن از چسب قوی استفاده نموده است. تلاش برای کندن چسب از موها راه به جایی نمی برد و خانم مجبور می گردد موهای خود را از ته بتراشد. خانم جولی تامپکینز ارایشگر زیبایی می گوید در طول 14 سال حرفه خود ندیده کسی با چسب به اکستنشن مو بپردازد. وی می افزاید سه شنبه هفته گذشته بود که الکسیس نزد من آمد و از من خواست تا چسبها را جدا کنم. اما به او گفتم که جدا کردن چسب با کراتین غیر ممکن است و به خاطر اینکه استون در ان حل می گردد . در نهایت خانم الکسیس مجبور شد با سر تراشیده از پیش من به خانه برود.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: دیلی خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خخخخخخخخ الان بیش از ادازه زیبا شده ها.مطمعن باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *