خانه » اخبار روز » اجتماعی » زایمان زن جوان در کنار خیابان +تصاویر

زایمان زن جوان در کنار خیابان +تصاویر

عده زیادی از افراد دور خانمی را گرفتند که گفته می شد تک و تنهاست و همراهی ندارد. افراد در حالی که دور خانم را با چادر در خیابان برمینگهام گرفته بودند همه خنده بر لب منتظر رسیدن آمبولانس بودند. یک زن انگلیسی هنگام ورود به یک فروشگاه احساس کرد که فرزندش دارد بدنیا می آید. او تنها بود و به سختی میتوانست درد را کنترل کند. افرادی که شاهد این صحنه بودند به کمک او شتافتند و با گرفتن پارچه در اطراف او سعی کردند محیط مناسبی برای وضع حملش ایجاد کنند.

زایمان زن جوان در کنار خیابان +تصاویر

وقتی آمبولانس رسید فرزند او هم به دنیا آمده بود. یکی از شاهدان می گوید جلو فروشگاه داشتم می رفتم که دیدم عده زیادی دور خانمی جمع شده اند. در ابتدا فکر کردم معرکه گیری خیابانی است اما هنگامی که نزدیکتر رفتم دیدم خانمی زایمان کرده است. دخترش کنارش گذاشته شده بود. اثری از تجهیزات پزشکی نبود. افراد همه خوشحال بودند. اما جفت هنوز بیرون نیامده بود. البته مدت زیادی طول نکشید که آمبولانس رسید.

زایمان زن جوان در کنار خیابان +تصاویر

زایمان زن جوان در کنار خیابان +تصاویر

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: فرانشر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. هه دختر خیابونی به این میگن

  2. طفلی اون زنه ایرانی که پارسال تو بوران وبرف رو اسفالت سرد خیابدن جلو درمانگاه بسته روستاشون زایمان کرد نه امبولانسی ونه افرادی که حتی دورش رابگیرتد وچادری برایش نصب کنند

  3. چقد خوبه که همه واقعا به فکره هم هستند.اگه اینجابود ملت به جای کمک کردن گوشیاشونو در میاوردن و وای میستادن فیلم می گرفتن!!!!!
    دیدم که میگم.

  4. خعلی باحالن.خخخخخخخخخ.وسط خیانون؟؟؟؟!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *