خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » بازگشت خواننده خارج نشین و ادامه فعالیت در ایران + عکس

بازگشت خواننده خارج نشین و ادامه فعالیت در ایران + عکس

سینا بهداد، خواننده جوانی که در خارج از کشور قطعاتی را اجرا کرده، برای ادامه فعالیتش به ایران بازگشته است.

بهداد که در کار هایش از جمله «عزیز من»، «نهان خانه دل»، «شبنم» و «فریاد» از موسیقی و ترانه های سنگین بهره گرفته است، بعد از بازگشت به ایران ابراز امیدواری کرده بتواند نخستین آلبوم خود را داخل کشور منتشر کند.

او در این باره می گوید: «در صورت اخذ مجوزهای نهایی، آلبوم «عزیز من» با آهنگسازی بابک رادمنش را روانه بازار موسیقی کشور خواهیم کرد که در حال حاضر تعدادی از شرکت های انتشاراتی آمادگی خود را برای همکاری با ما اعلام کرده اند.»

بازگشت خواننده خارج نشین و ادامه فعالیت در ایران + عکس

بابک رادمنش ( آهنگساز و ترانه سرا) در کنار سینا بهداد

این خواننده در ارتباط با فضای موسیقی پاپ در ایران توضیح می دهد: «خوشبختانه در چند سال گذشته موسیقی داخل کشور پیشرفت های فراوان و چشمگیری داشته و بستر خوبی برای کار جوانان علاقه مند توسط مسولین امر تدارک دیده شده است. همین مساله من را بر آن داشت تا تصمیم خودم را برای حضور در ایران بگیرم و با توصیه های بابک رادمنش تصمیم به ادامه فعالیتهای هنری ام در داخل کشور گرفتم.»

بازگشت خواننده خارج نشین و ادامه فعالیت در ایران + عکس

بهداد در گفت و گویی که مدیر رسانه ای او در اختیارمان قرار داده، با اشاره به قطعه ای که چندی پیش با همراهی بابک رادمنش برای زلزله زده های آذربایجان اجرا کرده است، می گوید: «هنر زیباست. موسیقی با آدمی حرف می زند و احساس را تکان می دهد. در قطعه «باران گریه» با همراهی بابک رادمنش خواستیم کاری بسیار کوچک برای آسیب دیدگان زلزله انجام دهیم که خوشبختانه با اقبال مردم هم روبرو شد.»

این خواننده همچنین از اجرای قطعه ای با مضمون دوری از وطن در آلبوم «عزیز من» خبر می دهد و می افزاید: «شاید «ستاره های غربت» حرف دل خیلی از هم وطنان خارج از کشور باشد که امیدوارم بعد از انتشار این کار بتوانیم بیشتر در موردش صحبت کنیم.»

بازگشت خواننده خارج نشین و ادامه فعالیت در ایران + عکس

آهنگسازی قطعات آلبوم «عزیز من» بر عهده بابک رادمنش است که فرزند او نیز با نام سامی یوسف از مطرح ترین خواننده های کشورهای اسلامی به شمار می آید و کار هایش از صدا و سیما پخش می شود.

منابع: خبرآنلاین، فرارو، اتفاق


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.