خانه » سرگرمی » فال روز پنج شنبه 26 تیر 1393

فال روز پنج شنبه 26 تیر 1393

فروردین:

روز خوبی است تا به فکر و تعمق بپردازید. موضوعات مالی (بدهی و مالیات)، ر.ابط خانوادگی و مسایل خصوصی ممکن است ذهنتان را مشغول کنند. موفقیت امروز شما به مفید بودن و تواناییتان برای نگاه داشتن رازها بستگی دارد.

اردیبهشت:

امروز از نظر مکالمات، مشاوره ی شغلی و مراقبه کردن نوید بخش است. برایتان ساده تر خواهد بود که با همسرتان به تفاهم برسید، البته اگر خاطرات مشترک، تحصیلات مشترک و ارزشهای اخلاقی یکسان داشته باشید.

خرداد:

مسایل اخیر امروز می توانند در فرایند مکاتبات و مکالمات حل شوند. شانس این را خواهید داشت که از خانواده، و مسایل مالی و پزشکی مراقبت کنید. امروز ممکن است مجبور شوید با اسناد کاری کار کنید.

تیر:

امروز یکی از مزیت های شما ارتباط پذیری شماست. این دقیقا همان چیزی است که باید به جای مسایل خرافی به روی آن تمرکزداشته باشید. گفتن یک جمله در زمان و مکان مناسب باعث می شود انرژی زیادی در شما ذخیره شود.

مرداد:

شرایط امروز برای مکاتبات خصوصی و مسافرت های کوتاه مطلوب است. ممکن است مجبور شوید از یک سازمان دارای دسترسی محدود ویزیت کنید، به والدینتان سری بزنید، یا به یک روانشناس یا متخصص دیگر سری بزنید. شاید یک مکالمه با یکی از اعضای خانواده ضروری شود.

شهریور:

روز خارق العاده ای برای جمع آوری اطلاعات است. تمام بحث ها و تاملات امروز هیجانی و احساسی هستند. بااین حال، این شما را از این باز نمی دارد که در هر چیزی که می گویید متقاعد کننده و بی طرف باشید.

مهر:

باید سعی کنید که بین درآمد و مخارج تعادل ایجاد کنید. در این صورت می توانید هر چیز ضروری را بخرید و باز هم پول اضافی داشته باشید. جدای از برآورده کردن نیازهای اساسی، باید برای فردا هم برنامه ریزی داشته باشید (ذخیره کردن برای روز مبادا)

آبان:

علی رغم کار شدید روی فکرتان، ترجیح می دهید که امروز ساکت باشید و فقط در صورت لزوم حرف بزنید. این نشان دهنده ی اعتماد به نفس و رازداری شماست نه کم رویی و ساده لوحی. امروز برای مطالعه، فایل بندی کردن اسناد، یادگیری و سیستم بندی کردن نظریه ها و حقایق است.

آذر:

وقت آن است که روی محافظت از املاک مهم تمرکز کنید (مثلا خانه، انباری، اداره، زمین های کارخانه). ممکن است ببینید که مهم است منابع مادی وویژگی های ذهنی رامحافظت کنید و برایشان برنامه ریزی داشته باشید. برای رازهای دیگران ارزش قایل شوید.

دی:

دی ماهی های معمول می توانند مطمین باشند که یک هدف بلند مدت به دست خواهد رسید. شما تحلیل گرانی عالی، روانشناسانی خوب و متخصصانی باتجربه هستید (یا در تلاشید که اینطور باشید).

بهمن:

امروز موفقیت شما به حرفه ای بودن و دل و جرات شما بستگی دارد. اگر هنوز هم در حیطه ی کاری خود استاد نشده اید، نظم داشتن را تمرین کنید، از اقدامات احتیاطی پیروی کنید و تجربه ی باارزش نسل های قدیمی تر را مورد استفاده قرار دهید.

اسفند:

نباید از هرگونه اتفاق منفی که زندگی ممکن است برایتان داشته باشد بترسید. مهم نیست چه چیزی را استارت می زنید، تحت یک محافظت نامریی هستید که انگار عواقب عرفانی رخدادها می باشد. ممکن است به یک مسافرت خطرناک بروید، یک کار پر خطر را آغاز کنید، مکالمات سختی داشته باشید و یا تصمیمات مسئولانه ای بگیرید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *