خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 29 تیر 1393

فال روز یکشنبه 29 تیر 1393

فروردین:

امروز یکی از آن روزهاست که می توانید در آن از لحظه لحظه ی زندگی خود لذت ببرید. زنان این شانس را پیدا می کنند که از کارهای روزمره خلاص شوند و احساس کنند به یک شاهزاده تبدیل شده اند. مردان هم باید توجه ویژه ای به زنان خود داشته باشند. وقت خوبی برای استرس و کار شدید نیست.

اردیبهشت:

آسایش در خانه برایتان یک باید است. ممکن است یک ویزیت غیرمتظره از شما شود. امروز وقت خارق العاده ای برای مهمانی است، از جمله مهمانی ای برای بچه ها. حتی اگر منتظر هیچ مهمانی نیستید، محیط داخلی راحت، روشنایی خوب و خانه ای زیبا می تواند روحیه تان را بالا ببرد.

خرداد:

امروز سیاست داشتن شرط ارتباط لذت بخش است. بعلاوه اگر شد و خلق و خوی خوب و روحیه ی شادی داشتید و میل داشتید که فقط جنبه های مثبت زندگی را ببینید، سیلی از دعوت ها به سراغتان خواهند آمد.

تیر:

امروز برای استراحت و چیزهای دیگر خوب است: وقت خوبی برایتان پیش آمده تا موفقیت ها ی خود در هنر، طراحی، زیبایی شناسی و همچنین مسایل مالی را به رخ بکشید. امروز می توانید آیتم های مختلفی را بخرید، از جمله عتیقه های عجیب و وسایل مد و به روز.

مرداد:

شانس خارق العاده ای بدست آمده تا سلیقه و ظرفیت های مالی خود را نشان دهید. مثلا زنان می توانند در یک مهمانی با لباسی خیره کننده ظاهر شوند و مردان هم می توانند در معاشرت با همسر خود مانند یک جنتلمن واقعی باشند.

شهریور:

باید از امروز بعنوان روز کار خلاقانه و ایجاد احساسات مثبت استفاده کنید. وقت خوبی است که قلب گرم خود را به عزیزانتان هدیه کنید، از جمله اعضای خانواده تان (والدین و بچه ها).

مهر:

خیلی درمورد اینکه چطور باید امروز را سر کنید فکر نکنید. امروز زندگی به همه ی مسایلتان می رسد و شرایط خارق العاده ای خواهید داشت تا آرزوهایتان را عملی کنید. در اول روز، به ظاهرتان برسید و آماده باشید که در عموم حضور برسانید.

آبان:

نباید سرد و خودخواه باشید – ماسک خشونت و تردید اصلا به شما نمی آید. بیشتر به دیگران فکر کنید، سعی کنید آنها را شاد نگه دارید تا نتیجه ی آن ده برابر به خودتان نیز بازگردد. در رفتار خود روحیه و در چگونگی پول خرج کردنتان سخاوتمند باشید.

آذر:

امروز جذاب، سبک بار و جذب کننده ی توجه و تحسین همه کس هستید. مردم به شدت تسلیم باادبی و سخاوت شما هستند – برایشان سخت است که در برابر لبخندها و شیوه ی طبیعیتان مقاومت کنند. در حیطه هایی مثل مد، تبلیغات، کارهای نمایشگاهی، و کارهای زیبایی احساس راحتی می کنید.

دی:

طوری روی امور شخصیتان متمرکز شده اید که هیچ وقت نبوده اید. امروز می بینید که آیا موفق شده اید که این توانایی را بدست آورید که با صداقت از زندگی لذت ببرید یا اینکه کاملا در دنیای شومی که در ذهنتان ساخته اید گیر می کنید. اگر حالت دوم پیش آمد، وقت آن است که کمی تغییرات بوجود اورید.

بهمن:

افراد پر معاشرت امروز به خودشان تعلق نخواهند داشت. اگر شما یکی از آنها هستید، وقتتان صرف تعامل یا دوستان یا سعی داشتن برای پاک کردن همه چیز با نیمه ی دومتان خواهد شد. اگر روابطتان با فردی نزدیک کمی با مشکل مواجه شد، برایتان ساده خواهد بود تا در محیطی که هر دوی شما با آن آشنا هستید دوباره تعادل را بازگردانید.

اسفند:

با تحسین از خود روزتان را به هدر ندهید. در غیر این صورت مجبور می شوید که روزتان را به تنهایی بگذرانید. ارتباط صادقانه و بی ریا بهترین و کوتاه ترین راه برای قلب دیگران است. بااین حال، آنهایی که می دانند چطور به جای اینکه فقط گیرنده باشند، به دیگران ببخشند لذت زیادی را به دست خواهند آورد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *