خانه » سرگرمی » فال روز پنج شنبه 2 مرداد 1393

فال روز پنج شنبه 2 مرداد 1393

فروردین:

باید به نحو بهتری و بر اساس حس ششم خود برنامه روزانه و کارهایتان را انتخاب کنید. خودتان را وارد یک چارچوب باریک نکنید. این کار هدفتان را نزدیک تر نمی کند. بسیاری از شما از اینکه می توانید نفسی با آزادی بکشید خوشحال هستید (روز را تعطیل باشید یا زودتر تعطیل کنید).

اردیبهشت:

مصمم بودن نمی گذارد پروژه ی خود را در نیمه ی راه رها کنید. تا آخر کار می کنید. بااین حال وظایف جدید نویدبخش نتایج خوب نیستند. بهتر است با تمرکز روی جزییات عطش خود برای ابتکار را ارضا کنید. چک کنید که شرایط کاری شما و روش هایتان با روند اخیر هماهنگ باشند.

خرداد:

امروز نصیحت خوب نیست. توصیه می شود که همه ی شما تمام برنامه های سنگین را به بعد موکول کنید. بهترین کاربرد برای استعدادهایتان این است که کمی از منابع اضافی را ببخشید (مثلا کارهای خیریه انجام دهید، یا به رایگان تدریس کنید).

تیر:

عقاید شما که در نتیجه ی رنج عمیقی به دست آمده اند امروز به کار نمی آیند و برای آن هم دلایلی عینی وجود دارد. سعی کنید روش های غیرمعمول پیدا کنید تا نیازهای خود را برآورده کنید و موقعیت خود را پیدا کنید. اگر خود را در یک تیم جدید پیدا کردید، در مورد تمام قوانین نوشته شده ی آن و رهبر های غیر رسمی یاد بگیرید.

مرداد:

امروز شدت تمام رودررویی ها کم می شود، ولی هنوز هم ممکن است تا هنگام عصر احساس تنهایی کنید. اگر از روابط اخیر خوشحال نیستید، در عجله نباشید که برای آن ها جایگزین پیدا کنید. نتیجه ی آن نمی تواند راضیتان نگه دارد.

شهریور:

فضل فروشی که ویژگی اکثر شماست نباید امروز به سطح مضحکی برسد. حالت ایده آل برایتان این است که بر طبق برنامه ی یک نفر کار کنید. شاید از شما بخواهند بعنوان یک کارمند خارجی کار کنید که مشکلات غیراستاندارد را شناسایی می کند.

مهر:

فضای امروز برای تفکرات غیرمعمول و رفتارهای غیرکلیشه ای مناسب است. حتی اگر سرتان گرم کار معمولتان است، نباید تخیل خلاق خود را محدود کنید و بالش را بچینید.

آبان:

تمام شما امروز به فضای آرامی در خانه نیاز دارید، ولی همه ی شما آنرا پیدا نخواهید کرد. اگر درمورد فضای خانواده خوشحال نیستید، به دنبال یک فضای دیگر باشید که دارای فضای روانی مطلوب تری باشد. ممکن است این فضا خانه ی دوستان باشد.

آذر:

ممکن است امروز سفر یا ملاقات برنامه ریزی شده محقق نشود، یا به شیوه ای رخ دهد که غیرمنتظره باشد. بااین حال، به آن نه نگویید. طالعتان با سورپرایزهای غیرمنتظره آنرا جبران خواهد کرد: مکالمات جالب، ملاقات های خوب، و تجارب هیجان انگیز.

دی:

در تمام مدت روز زندگی سورپرایزهای جزیی و تغذیه ی فکری جالب برایتان مهیا می کند. در عجله نباشید که نتیجه گیری نهایی کنید، مخصوصا برای تثبیت برنامه هایتان. امروز بیشتر برای کارهای روزمره ای مثل امور مالی معمول مناسب است.

بهمن:

مهم نیست چقدر تحت تاثیر شرایط اطراف یا شخصیت روشن فردی هستید، نباید به هیچ عنوان خود را ببازید. نیازهای شخصی را در نظر داشته باشید: هم فیزیکی هم ذهنی. توصیه می شود افرادی که در نیمه ی ماه متولد شده اند به واکنش های هیجانی خودجوش خویش توجه داشته باشند.

اسفند:

ساعات روز هیچ تغییر مهمی را در پی نخواهند داشت. شاید خستگی باعث شود علاقه ی بیشتری به امور دیگران نسبت به امور خود داشته باشید. بااین حال هنگام عصر دل مشغولی و رویای بیشتر، و یا یک موقعیت عالی که از الهامات خلاقانه بوجود می آید برایتان پیش می آید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *