خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 3 مرداد 1393

فال روز جمعه 3 مرداد 1393

فروردین:

وقت آن اشت که نه تنها فعالیت، بلکه کمی هم حس ششم خوب از خود نشان دهید. امروز دلشوره، خاطرات، علایم مخفی، و نکته های سرنوشت نقش بسیار بسیار مهمی پیدا می کنند. تبادل شدید اطلاعات شخصی ممکن است رخ دهد.

اردیبهشت:

ممکن است پیش بروید و تمام برنامه ها را خودتان بریزید، ولی برای رسیدن به موفقیت کامل باید سیاست داشته باشید. حرکت های خود را با برنامه های شریک یا مدیر خود همسو کنید. در این حالت، برای تمام ایده هایتان چراغ سبز خواهید گرفت و مسیر موفقیت را بسیار کوتاه تر می کنید.

خرداد:

نباید توجه زیادی به ظاهر جسمانی، تحقق خود بصورت خلاق، و آسایش و تجملات بیش از حد داشته باشید. می توانید به شیوه ای منعطفانه عمل کنید. به هر صورت اهدافتان باید ماهیتی عملی داشته باشند: درآمد، وضعیت، شغل و غیره.

تیر:

امروز کارهای شما به شدت تحت تاثیر سرنوشت، بینشتان به زندگی و تحصیلات هستند. امروز بسیار مطلوب است، بویژه اگر برنامه داشته باشید که به دانشگاه بروید، یک سفر طولانی را آغاز کنید، و یا یک شغل در سیاست، مذهب یا آموزش دست و پا کنید.

مرداد:

امروز برای اعمال سیستماتیک و مخفی خوب است. روی خودتان حساب باز نکنید، بدانید که چه وقت باید از دیگران کمک بخواهید. در صورت لزوم، از اینکه از مدرس شخصی، وکیل، دکتر، روانشناس، دلال و یا مامور مالیات درخواست کمک کنید شرم نداشته باشید. بسیاری از مشکلات با کمک اقوام حل می شوند.

شهریور:

باید بگذارید افرادی مشکلات اخیر را حل کنند که به آنها علاقه نشان می دهند. حتی اگر قادرید که به تنهایی به مسایل رسیدگی کنید، بازهم دیگران با سرعت بیشتری حلشان می کنند. امروز می توانید به راحتی فردی متخصص یا فردی با تجربه در بسیاری شرایط زندگی پیدا کنید.

مهر:

با پنهان شدن در سایه کار عاقلانه ای می کنید. این احتمال هست که شرایط شما را به این سایه سوق دهند (بعنوان مثال، تشدید یک بیماری). اگر همه چیز را بدرستی مرتب کرده اید، بدون شراکت مستقیم خودتان این برنامه به بار می نشیند.

آبان:

تمام شما امروز به فضای آرامی در خانه نیاز دارید، ولی همه ی شما آنرا پیدا نخواهید کرد. اگر درمورد فضای خانواده خوشحال نیستید، به دنبال یک فضای دیگر باشید که دارای فضای روانی مطلوب تری باشد. ممکن است این فضا خانه ی دوستان باشد.

آذر:

امروز برای حل هرگونه مساله ی مرتبط با محل اقامت مسلوب است (تبادل خانه، فروش، ترتیب انتقال، میراث یا گرفتن رهن، و شرایط خانه). کار بنگاهی می تواند تبدیل شود به یک منبع درآمد یا ذخیره ای برای روز مبادا.

دی:

امروز شرایط مطلوب برای مطالعه، مشاوره، مکاتبه و کار با اطلاعات برایتان فراهم می شود. برای باجربه ترین و با بصیرت ترین شما، حتی نکته های غیرمستقیم و شایعات بی اساس نیز تبدیل می شوند به منبعی عالی برای اطلاعات.

بهمن:

امروز چند فرصت خوب برای درآمد پیش می آید. برای دیدن کامل چشم انداز، به تخیلتان رو کنید و از در نظر گرفتن تمام گزینه های دردسترس غافل نشوید (مساله ی مهم قانونی بودن آنهاست). ممکن است در فکر شروع یک کار سرویس دهی به مشتری باشید.

اسفند:

امروز وسوسه می شوید که از کار کسی دیگر طوری استفاده کنید که سابقه نداشته است. می دانید که از چه کسی و چه چیزی باید در خواست کنید. اگر بیمار یا بسیار پرمشغله هستید این شایط بسیار مفید است.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.