خانه » سرگرمی » بدترین شغل‌ ها در دنیا +تصاویر

بدترین شغل‌ ها در دنیا +تصاویر

در این مطلب از 6 شغل که بسیار سخت است گفته شده به طور مثال سربازان در برج تاتینگهام واقعا کار سختی دارند.در اینجا 5 مورد از بدترین شغل های جهان را معرفی می کنیم:

سربازان در کاخ باکینگهام

وظیفه این سربازان در کاخ باکینگهام به عنوان یکی از بدترین شغل های ارتش درنظر گرفته شده آن ها باید ساعت ها در جلوی در کاخ، بدون خندیدن و حرف زدن بایستند. آن ها وقت خود را چند ساعت صرف تمییز کردن و پرداخت چکمه های خود می کنند و اگر از دستورات فوق سرپیچی کنند مجازات می شوند.افرادی که فاضلات را تمیز می کنند. این کارگرها مجبورند در فاضلاب دولا شوند و درعمق هفت متری بروند و فضولات انسانی و رسوبات را جمع کنند این کار با این همه سختی حقوق بسیار کمی دارد.

پژوهشگران در مورد پشه مالاریا، این پشه بسیار خطرناک است که باید آن را به دام انداخت و راهی برای تحقیق روی آن جز تماس ندارد.

بدترین شغل  ها در دنیا +تصاویر

کنترل کیفیت ساندویچ

این کار امر خطیری است و با جان مردم سروکار دارد برای همین این کنترل کیفیت در مراحل مختلف تست می شود، اگر کسی موادغذایی فاسد بخورد ممکن است کارخانه مورد نظر ورشکست شود.

بدترین شغل  ها در دنیا +تصاویر

فعالیت در اروژانس ها

اورژانس به علت فشارهای شدید و حقوق پایین یکی از شغل های سخت دنیا است چون جان بیماران دست آن ها است و مورد مواخذه قرار خواهند گرفت.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *