خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 6 مرداد 1393

فال روز دوشنبه 6 مرداد 1393

فروردین:

امروز فضای خانواده تاثیری بزرگ روی شما دارد. ممکن است به خاطر کارهای اخیرتان پشیمان باشید. اگر فضای خانه متشنج است، سعی کنید آن را آرام کنید. در حین روز هنگام انتخاب کارها سعی کنید به حس ششمتان تکیه کنید.

اردیبهشت:

امروز ویژگی های مشهور شما – ثبات، سخت کوشی، اراده و مفید بودن – تقریبا وجود ندارند. با اشتیاق وارد کاری می شوید و با همین سرعت هم علاقه تان را به ان از دست می دهید. کمی کار به شما تحمیل می شود.

خرداد:

شما به سمت سبک غیررسمی ارتباطات کشیده می شوید. روزی نیست که به عشق، شعرهای عاشقانه، و قدم زدن زیر نور ماه علاقه داشته باشید. ممکن است توجه تان روی روابط دوستانه یا کاری متمرکز باشد که اصلا بر اساس احساس تعلق نیست.

تیر:

هنوز هم به سمت هدفتان پیش می روید، بااین وجود الان اشتیاقتان کمتر شده است. شرایط هم الهام بخش این نیستند که یک بار دیگر امتحان کنید. حتی اگر چند روز پیش کاملا موفق بوده اید، بازهم سعی نکنید که پیروزی های اخیر را تکرار کنید.

مرداد:

فضای کلی امروز برایتان مطلوب است. موفق می شوید که در هر حال، خوش بینی باارزش خود را حفظ کنید. آشنایی های اخیر به سرعت در مسیری که می خواهید رشد می کنند. زندگی فعالی داشته باشید زیرا برای آن انرژی کافی را دارید.

شهریور:

اگر دوست دارید پیشرفت کنید باید برای داشتن حداکثر صداقت با خودتان تلاش کنید. در صورت شکست (مثلا آزمایشات ناموفق) انرژیتان را سر ناامیدی به هدر ندهید و درمورد کارهای گذشته احساس پشیمانی نکنید. به جای آن روی اشتباهاتتان کار کنید.

مهر:

منافع شما تا حدودی با منافع شرکیتان همسو هستند، ولی این تنها اشتراک شماست. نسبت به جسارت و استقلال کس دیگری حسادت نداشته باشید. امروز برایتان مفید تر است که در سایه و پشت پرده ها بمانید و از چشم ها دور باشید.

آبان:

کارایی بیش از حد شما ممکن استت بیشتر ضرر داشته باشد. مثلا ممکن است برای افرادی بدی سرویس دهی کنید و پروژه ای را قبول کنید که به منافع شما ربطی ندارد. این احتمال هست که با مشکلات سلامتی یا خستگی بیش از حد مواجه شوید.

آذر:

امروز هیچ کس قادر نیست شما را از خوش بینی طبیعی، و همچنین جسارت، اشتیاق و جذابیتتان دور کند. حتی اگر در یک حرکت شکست بخورید یا اشتباه محاسبه کنید، باز هم سرتان بالا خواهد بود. افراد مشهور متولد شده در این ماه نیز می توانند همیشه روی وفاداری طرفداران، پروان و حامیان خود حساب باز کنند.

دی:

امروز نه در کار و نه در روابط شخصی روی هیچ موفقیتی حساب باز نکنید. در حین روز، هم اوقات پرانرژی دارید و هم دوره های بیکاری. این احتمال هم هست که گاهی هنگام فکر کردن به رخدادهای اخیر به شدت آزرده شوید.

بهمن:

باید به شانس صرف تکیه کنید. امروز طالعتان در طرف شما است و با موقعیت های جالب مکرر شما را لوس می کند. سعی کنید زندگی فعالی داشته باشید. کنجکاوی خود را محدود نکنید. بسیاری از شما امروز از داشتن ابتکار یا یک اختراع هیجان انگیز لذت خواهید برد.

اسفند:

شرایط امروز مستلزم جدی بودن زیاد و برنامه ریزی نیست. بسیاری از کارهای شما ممکن است معمولی نباشند، بویژه اگر در شرایط پیش بینی نشده و غیرمعمول قرار گرفتید. ممکن است به خاطر نبودن چهره های جدید یا تاثیرات مداوم و خوب خسته شوید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.