خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 17 مرداد 1393

فال روز جمعه 17 مرداد 1393

فروردین:

امور اخیر شما ممکن است کاملا گیج کننده باشند، ولی در نهایت همه چیز روشن می شود. امروز روزی است که در آن دوست دارید به افراد ضعیف و ناتوان کمک کنید. در نهایت شاید به خاطر ترح یا احساس وظیفه به کسی کمک کنید.

اردیبهشت:

انتظار یک دوره ای آرام دارید. تمام مشکلات و نگرانی هایی که مدتی است همراهتان بوده اند با رخدادهای مطلوب به تعادل خواهند رسید. یک هدیه، یک دعوت برای دیدن کسی یا نیاز داشتن کسی به شما روحیه تان را بالاتر می برد.

خرداد:

امروز بهتر است چیز جدیدی بیاموزید. می توانید اصول کارهایی نظیر ترجمه، ژورنال نویسی، تدریس، منطق، شعبده بازی و غیره را یاد بگیرید. (یا اینکه مهارت خود در این حرفه ها را بیشتر کنید).

تیر:

دوره ی تحلیل خود و تفکرات زندگی برایتان تمام شده است. اگر تفکراتتان ناگهان مسیری جدید و عملی تر پیش گرفتند اصلا تعجب نکنید. شاید تلاش کنید یاد بگیرید که چگونه مهارت های خود را به واحد های مالی تبدیل کنید.

مرداد:

شاید به جنبه های مالی همه چیز و توزیع منابع علاقه ی بیشتری نشان دهید. تصمیمات عحولانه نگیرید، بویژه در یک رشته ی ناآشنا. حس ششم قوی شما امروز در مسایل مربوط به تملکات، مخارج، و تبادلات باارزش ناامیدتان می کند.

شهریور:

دارید حساس تر، تاثیرپذیرتر و شهودی تر می شوید. شاید مرموز، شیطان یا کم رو شوید. با آغاز امروز شاید ایده های باحالی شما را هیجان زده کنند که دوست دارید تنها با افراد کمی آنها را شریک شوید. شاید در زندگی واقعی یا بصورت آنلاین دوست جدیدی پیدا کنید.

مهر:

امروز قطعا صداقت کامل برای شما وجود ندارد. برای آن هم همراه با دلایل قدیمی، شاید دلایل غیرمنتظره و جدیدی نیز پیدا شوند. مثلا شاید به فکر آن باشید که در یک فضای آرام یک آشنایی جدید پیدا کنید. شاید می خواهید دوست خود را از دیگران مخفی نگه دارید!

آبان:

منفی نگری، و ناتوانی در داشتن خلاقیت سر راه رویاهایتان را گرفته است. ممکن است نداشتن پول، تجربه، زمان یا سلامتی ضعیف متوقفتان کنند. شاید بعضی از کمک دست ها و متحدان اخیرتان کاملا به شما اعتماد ندارند.

آذر:

در تمام مدت روز ممکن است تردید و شک همراهتان باشد. شاید انتخابی که کرده اید ناامیدتان کند. خوشبختانه، همه چیز به طور کلی خوب است. احتمالا شما خودتان مستعد احساس غمگینی هستید، زیرا به خاطر عادتتان از این شرایط انتظار بیشتری داشتید.

دی:

امروز آرام، باسیاست و با بصیرت و همچنین مستعد انتخاب مسیرهای میانبر هستید. هرلحظه تصمیم بگیرید می توانید برای دشمنان خود خیلی خطرناک شوید. حتی بعد از تجربه کردن قدرت پیمان شکنی شما، باز هم تحقیرکنندگان در برابرتان ناتوان هستند.

بهمن:

شراکت شما در حال رسیدن به یک مرحله ی جدید است. بااین حال قادر نخواهید بود که امروز تمام توجه خود را به آن بدهید. به جای نمایش دادن در عموم، باید به دنیای کار دقیق و ظریف کاری وارد شوید. چیزهای کوچکی که ترجیح می دهید نادیده شان بگیرید، به خاطر اهداف استراتژیک باید مورد توجهتان قرار گیرند.

اسفند:

اولویت های شخصی شما تزلزل ناپذیرند. بااین حال، نمی توان همین درمورد رفتار شریکتان گفت. شاید شریکتان بر اساس منطق عمل کنید که برای شما معنایی ندارد و باعث ناراحتیتان می شود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.