خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » فیفا سرمربی ایران را دوجلسه محروم کرد

فیفا سرمربی ایران را دوجلسه محروم کرد

اخراج کارلوس کي روش در بازي با کره جنوبي تنها به محروميتش براي بازي با ازبکستان ختم نشد و کميته انضباطي فيفا پس از بررسي گزارش ناظر و داور مسابقه نهايتا حکم به محروميت 2 جلسه اي سرمربي تيم ملي ايران داد.

فيفا بر اساس گزارش ناظر فيفا و اين ادعا که کي روش از الفاظي عليه کاپيتان کره جنوبي استفاده کرده حکم به اين محروميت داده است. اين در حالي است که کي روش پس از اخراجش گفته بود در اعتراض به بازيکن کره که مدام از آرنجش استفاده مي کرده به داور گفته بايد او را اخراج مي کرده.

پس از اعلام راي فيفا فدراسيون فوتبال به راي صادره اعتراض کرده تا اين محروميت به يک جلسه کاهش يابد تا کي روش بتواند در ديدار حساس مقابل قطر در دوحه روي نيمکت تيم ملي بنشيند. حتي پيش از اين گفته شده بود که تصاويري از عملکرد بازيکنان کره اي که با آرنج به صورت بازيکنان تيم ايران زدند براي فيفا ارسال شده است.

بايد منتظر ماند و ديد که فيفا با استدلال هاي فدراسيون فوتبال ايران متقاعد مي شود يا اينکه لابي قدرتمند قطري ها در فيفا، پرونده هاي انضباطي گذشته کي روش و شرايطي که در مجامع بين المللي عليه ايران وجود دارد حق تيم ملي ايران را پايمال مي کند.

بي ترديد نبود کي روش روي نيمکت تيم ملي در بازي با ازبکستان تاثير زيادي در ناکامي حاصل شده داشت و عمده کارشناسان هم بر اين موضوع تاکيد داشتند و معتقد بودند اگر او بود، تيم ملي ايران مي توانست گل خورده را تا پايان کار جبران کند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.