خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 2 شهریور 1393

فال روز یکشنبه 2 شهریور 1393

فروردین:

امروز خلق و خوی شما خیلی بی ثبات است و هر ساعت می تواند تغییر کند. مراقب باشید که تحت تاثیر امیال ناگهانی هیچ کار بی ملاحظه ای را انجام ندهید. وقتی با برق کار می کنید مراقب باشید. وقت خوبی برای ازدواج هم نیست.

اردیبهشت:

فضای امروز الکتریک است و اصلا پیش بینی نمی شود. هم هوا و هم شما ناپایدار هستید. حتی خون سردترین هم اگر باشید ممکن است خشمگین شوید و یا آزرده گردید. بیماری شما ممکن است به خاطر استرس تشدید شود.

خرداد:

تغییرات ناگهانی که امروز پر از آنهاست منبع لذت خواهند بود و نه دلیلی برای ناامیدی. روز خوبی برای روابط اجتماعی سرگرم کننده است. ممکن است ناگهان خود را در کنارتعداد زیادی مردم جالب ببینید یا اینکه آشنایان اخیر سروکله شان بیدار شود.

تیر:

امروز به آرامش و کنترل خود نیاز دارید. در غیر اینصورت تبدیل می شوید به یک اسباب بازی در دستان هیجانات و شرایط مختلفی در تمام مدت روز پیش می آیند. امروز برایتان سخت می شود که عادت های بد و صفات منفی خود را کنترل کنید.

مرداد:

امروز پر از فرصت های خارق العاده است. انرژی و خوش بینی خوبی برایتان پیش می آید. همچنین باید احتیاط و اقدامات امنیتی بیشتری داشته باشید. تا وقتی که پا روی دمتان نگذارند احساسی عالی خواهید داشت.

شهریور:

هنگام عصر اشتیاق اخیرتان کم رنگ تر می شود. شاید درمورد چیزی کمی ناامید شوید که دیروز درموردش کاملا مطمئن بودید. به تغییرات خلق و خوی خود خیلی توجه نکنید. امروز شما یک پدیده ی طبیعی هستید.

مهر:

امروز تمام ارتباطات پر از اختلاف هستند. اگر روابط شما مطلوب هستند، جروبحث امروز آخرین جروبحث خواهد بود. از عشقی که دارید لذت ببرید و نگذارید خشم کارهایتان را کنترل کند.

آبان:

انرژی خودجوش شما تهی می شود و این می تواند تاثیری منفی داشته باشد. ممکن است دردسرهایی فنی و خانگی بوجود بیاید که در شرایط ناآشنا می تواند شما را تحت فشار بگذارد (مثلا در جاده). ممکن است مشکلاتی ناگهانی در سلامتی خود پیدا کنید.

آذر:

امروز کارهایتان توسط شوروشوق خلاقانه، روحیه ی رقابتی و غریزه ی اکتشافتان کنترل شوند. ممکن است در غلبه بر ترس خود موفق شوید. مثلا شاید به پیست اسکی رفتید.

دی:

شرایط امروز شبیه یک جنگ است. حمله ی ناگهانی دشمن ممکن است غافلگیرتان کند. این احتمال هست که دشمنتان در جایی کمین کرده باشد که اصلا انتظارش را ندارید. وقت خوبی برای مراسم ازدواج یا دورهمی خانوادگی نیست.

بهمن:

در روزی مثل امروز برای شما کاملا طبیعی است که به کمی هوای آزاد، تغییرات، حرکات سریع و تغییر روزمره ی قدیمی نیاز داشته باشید. باید انرژی و اشتیاق خود را با احتیاط و مراقبت ترکیب کنید. هنگام حمل دارو، الکترونیک و تجهیزات مراقب باشید.

اسفند:

برای شما ساده است که از منطقه ی آسایش خود ناگهان له منطقه ی خطر بروید. اگر معمولا علاقه ای به تجارب افراطی ندارید، امروز می تواند یک آشوب برای شما باشد. ممکن است تحت تاثیر یک تکانه ی موقتی در چیزهای خاصی زیاده روی کنید و تشخیص آن برایتان طول بکشد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *