خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 3 شهریور 1393

فال روز دوشنبه 3 شهریور 1393

فروردین:

در تمام روز ممکن است رفتارتان مخرب باشد. در این دوره، احتمال آسیب های روانی و بدنی بسیار بالاست. برای اجتناب از دردسر، به تمرین کنترل خود بپردازید و تحت تاثیر خواسته های ناگهانی عمل نکنید. ممکن است جنبه ی مادی زندگی هنگام عصر به توجه کامل شما نیاز داشته باشند.

اردیبهشت:

در انتهای روز تغییرات مثبت یمورد انتظار هستند. هنگام عصر به شما کمک می شود که از شر عصبی بودن بیش از حد خلاص شوید و تعادب درونی خود را بازیابید. در امور خود مشارکت فعال تری پیدا می کنید و قادر خواهید بود که تاثیری مستقیم روی همه چیز داشته باشید.

خرداد:

ساعات روز روی شما یا دوستانتان فشار وارد می کنند. ممکن است درمورد موفقیت پروژه خیلی نگران شوید. هنگام عصر برایتان خوب خواهد بود که از تمام کارهای زندگی خود دور شوید و به خانه برگردید و ساعات باقی مانده ی روز را در محیط راحت خانواده بگذرانید.

تیر:

هنگام صبح و عصر شرایط پرتنش خواهد بود. پیشنهاد می شود در هیچ کاری ریسک نکنید. احتمال آسیب دیدن، اختلافات، و شرایط فورس ماژور بالاست، آن هم تا هنگام عصر توازن درونی را در انتهای روز دوباره بدست می آورید.

مرداد:

در ظاهر همه چیز عالی به نظر می رسد، ولی در درون خیلی احساس ناراحتی دارید. ممکن است خاطرات بد، اندوه، ترس یا خجالت زدگی به شما هجوم برند. تعامل شما با مردم دوردست ممکن است نتیجه ی ناخوشاندی داشته باشد.

شهریور:

ساعات روز پر از احساسات منفی و نتایج آنها خواهد بود. باید برای دوری از آنها هرکار ممکنی بکنید. امروز نیاز ندارید که اعصاب و ذهن خود را از دست بدهید. بگذارید عصر از راه برسد. قادر خواهید بود که توانایی خود برای تفکر منطقی را دوباره بدست آورید.

مهر:

روز خوبی برای مکالمات آرام و فعالیت های مشترک نیست. اگر بین شما و کس دیگری اختلافی پیش آمده و بالا گرفته، حالت های بد و توهین آمیز به خود نگیرید. باید زمان عصر را برای بحث درمورد موضوعات مالی و مربوط به املاک انتخاب کنید.

آبان:

رخدادهای امروز نشانه ی این هستند که تاکتیک های قبلی شما خسته تان کرده اند. باید روشها، ابزار، دستیارها، حمل و نقل و غیره را تغییر دهید. اگر قرار است امروز تصمیمی بگیرید، هنگام عصر درمورد آن فکر کنید.

آذر:

امروز نمی تواند با موفقیت شروع شود. ممکن است در جبهه ی عشق شکست بخورید، در یک رقابت پیروز نباشید یا یک رخداد آسیب زای دیگر را تجربه کنید. مطمئن باشید دردسرها کوتاه مدت اند و قادر خواهید بود که همه چیز را روزی دیگر مرتب کنید.

دی:

ساده ترین راه برای اجتناب از مشکلات این است که زیر پتو بروید و تا عصر فقط بخوابید. در انتهای روز هواسنج زندگی شما “ملایم” را نشان می دهد (شاید هم نیمه ابری باشد). این دقیقا زمانی صحت پیدا می کند که برای ابراز احساسات خود کلمات درست را پیدا می کنید و مردم اطراف می توانند حرف هایتان را بشنوند.

بهمن:

هنگام صبح و اوایل ظهر، احتمال شرایط اضطراری بالا می رود و بعضی این لحظات آشوب می تواند ناخواسته توسط خودتان ایجاد شود. ممکن است بعضی مشکلات با تجهیزات، حمل و نقل، و فراهم کردن کمک های اضطراری پیش بیاید.

اسفند:

در تمام مدت روز با جنبه های مادی زندگی سروکار دارید. بااین حال، دیدگاه شما درمورد این فضای زندگی ممکن است 180 درجه تغییر کند. اگرچه هنگام صبح در آوردن پول از جیب برایتان خیلی ساده است، ولی هنگام عصر قبل از جدا شدن از پولی که به سختی بدست آورده اید بارها فکر خواهید کرد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *