خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 16 شهریور 1393

فال روز یکشنبه 16 شهریور 1393

فروردین:

زندگی شخصی افراد مجرد بسیار پرمشغله شده است. نه می خواهید از استقلالتان جدا شوید و نه می توانید در برابر جذابیت یک نفر مقاومت کنید.علاقه ی متقابل همه چیز را برایتان ساده می کند. اگر متاهل هستید نیز باید با همسرتان با اشتیاق بیشتری مصالحه کنید.

اردیبهشت:

باید تلاشی آگاهنه کنید تا روابط خوبی را حفظ کنید. در غیر اینصورت همیشه در خطر اختلاف های بالقوه خواهید بود. نجابت و نگرانی کمک می کند که از مشکلات در ارتباطا اجتناب کنید، ولی باید محدودیت ها را بدانید و در کمک کردن خیلی اصرار نکنید.

خرداد:

در عشق و کارهای هنری خلاقانه خوش شانس هستید. از تفریح، قرار گذاشتن و شرکت در رخدادهای عمومی لذت می برید. روزی عالی برای استارت زدن به یک رابطه ی آتشین عاشقانه است اگر پایبند یک سناریوی مشخص باشید. با چیزهایی که دارید شاد باشید. انقدر خواسته های خود را زیاد نکنید.

تیر:

خانه ای زیبا و راحت رویای شماست و می توانید امروز یک قدم به آن نزدیک تر شوید. چارچوب ذهنی شما به خانوم های خانواده بستگی دارد. اگر با مادر، خواهر یا دختر خود کنار بیایید، قادر می شوید که همه ی مشکلات را حل کنید.

مرداد:

روابط اجتماعی شما پر از سورپرایز هستند، ولی در کل همه چیز خوب پیش می رود. ادب و ظاهر عالی شما تعامل با دیگران را موفقیت آمیز می کند. مردها باید سخاوت و نجابت بیشتری را در برابر خانوم ها نشان دهند.

شهریور:

ممکن است با هزینه های اضافی و خریدهای برنامه ریزی نشده مواجه شوید. ممکن است ناگهان به جایی دعوت شوید و این باعث می شود مجبور شوید هدیه ی گران قیمتی بخرید. امروز شانس درگیر شدن در ماجرا، تجربه ی احساسات قوی، بردن یک لاتاری، و یافتن معدن طلا خیلی بالاست!

مهر:

امروز برای فعالیت هایی که به ظاهر شما مربوط می شوند مطلوب است. می توانیدپیش بروید و لوازم آرایش، لباس یا جواهرات بخرید. تمام شما تحت تاثیر مطلوب محیط لوکس، یک مکان با پرستیژ یا همراهی با افراد بانفوذ خواهید بود.

آبان:

امروز موفقیت شما به تواناییتان برای سازگاری با شرایط بستگی دارد. همیشه اعمال خود را با آداب معاشرت مورد پذیرش عموم بسنجید و سعی کنید با رویه های کنونی مد مطابقت داشته باشید. احساسات خود را تحت کنترل داشته باشید.

آذر:

در دانستن محدودیت ها خیلی خوب نیستید و امروز کلا همه چیز را درباره ی آن فراموش می کنید. مستعد این هستید که کاملا خود را در یک ماجرا و بدون تفکر درباره ی عواقب احتمالی آن گم کنید. حتی ممکن است به خرج کردن مداوم پول هایتان مشغول شوید (پول های خودتان یا کسی دیگر).

دی:

فردی نزدیک شما را شگفت زده می کند. این می تواند محبتی ناگهانی، یک عمل نجیبانه، یا هدیه ای سخاوتمندانه باشد. سعی کنید بیش از ظاهر درخشان را ببینید. اگر رفتار کسی اصیل و مودبانه است، آرام باشید و از این شادی متقابل لذت ببرید. در غیر این صورت کار طرف مقابل یک بازی خواهد بود.

بهمن:

یک تغییر پیش بینی نشده در رخدادها ممکن است رابطه ی عاشقانه تان را به اوج برساند. این بویژه زمانی احتمال دارد که رابطه را با کسی از کشوری دیگر برقرار کرده باشید. همچنین ممکن است درمورد تفاوت عشق واقعی و دوستی گیج شوید.

اسفند:

به راحتی عاشق می شوید و امروز برایتان سخت است که در برابر وسوسه ی یک ماجرای جدید مقاومت کنید. اگر علاقه ای رمانتیک شما را یافت، به هیچ چیز فکر نخواهید کرد جز علاقه ی شدیدتان. الان خیلی خوش شانس هستید. بازهم سعی کنید نظری عینی و بدون سوگیری به شرایط داشته باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *