خانه » اخبار روز » دزدی میلیاردی زن سارق با ایجاد رابطه دوستی

دزدی میلیاردی زن سارق با ایجاد رابطه دوستی

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف سرقت 2 میلیارد ریالی از مغازه عتیقه فروشی در شهریار توسط زن و شوهر سارق با شگرد ایجاد رابطه دوستی خبر داد.

سرهنگ افضل گلزاری گفت: با دریافت پرونده ایی با موضوع سرقت از مغازه فروش اشیای قدیمی و عتیقه، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در مورد نحوه سرقت اظهار کرد: زنی با چند بار مراجعه به مغازه عتیقه فروشی با صاحب مغازه ارتباط دوستی برقرار کرده و سپس با اجرای نقشه ای که از قبل با همسرش طراحی کرده بود اقدام به تعارف غذای مسموم به داروهای بیهوشی به مالباخته کرده و وی را بیهوش می کرد.

گلزاری ادامه داد: متهم با همدستی شوهرش اقدام به سرقت اموال عتیقه به ارزش 210 میلیون تومان از مغازه عتیقه فروشی کرده بود.

وی تصریح کرد: با بررسی صحنه سرقت و انجام تحقیقات مقدماتی و بررسی سرنخ های به دست آمده توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت این پلیس در نهایت زن و شوهر سارق شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر و مقداری از اموال مسروقه نیز کشف شد.

گلزاری در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به دلایل و قرائن صریح پلیس زوج سارق به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده و با قرار سه میلیارد ریالی روانه زندان شدند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *