خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » واکنش پژمان جمشیدی به اخراج علی دایی -اینستاگرام

واکنش پژمان جمشیدی به اخراج علی دایی -اینستاگرام

با اتفاقات اين چندروز پرسپوليس مجاب شدم نظر خودمو اينجا بنويسم تا شايد کمى آرام شوم.در بزرگى نام على دايى در فوتبال شکى نيست. همانطور که در بد بودن پرسپوليس اين سالها شکى نيست.دايى بزرگوار ميدانم که امسال تيمت از لحاظ مهره بسيار درتنگنا بودو دستت خالى اما على جان کاش درطول اين سالها کمى خوددارتر بودى.

کاش مي دانستى که هميشه نياز به دادن جواب نيست، همانطور که در گذشته جوابت را در زمين ميدادى. کاش يادمان نرود که طرفدار بيچاره(از جمله خودم) برد مي خواهد. با آرامش،بااحترام.اختلاف شما و جناب مايلى کهن يا ديگرعزيزان،پرسپوليس و پرسپوليسى را آزار ميدهد. حالا که هست کاش مي ماند براى خودتان. مي ماندبراى وقتى ديگر. اما چه مي شود کرد که بعضيها را نمي شود دوست نداشت. دايى براى من از آن دسته دوست داشتنى هاست. مثل پروين مثل عابدزاده، مثل کريم، مثل نامجومطلق و مانند حميد عليدوستى.

پرسپوليس سالهاست که رنگ آرامش نميبيند.سال ١٣٧٧ شاگرد آقاى درخشان بودم در تيم ملى المپيک.از لحاظ فنى دوستش داشتم.بازيکن درخشان و ماندگارى هم درتاريخ پرسپوليس بودند و خواهند بود. اما به خودشان هم گفتم، با دايى خوب تا نشد. ميشد شکل بهتر و حرفه اى ترى عمل کرد. اما اين طبيعت فوتبال است.

بى شک درخشان کار سختى در پيش دارد چون شکل حضورش کمى بى مقدمه و آنى بود.در اين چند روز هم شايعاتى مبنى بر حضور من در کادر ايشان بود که دراين مورد بايد به صراحت بگويم،من،براى اين نيمکت مقدس هنوز بسيار کوچکم. بااينکه در اين سالها، عده اى رويش نشستند که در قواره آن نبودند ولى من که عظمتش را خوب ميشناسم.

به على دايى عزيزو افشين خان پيروانى مهربان خسته نباشيد ميگم به خاطر تمام لحظاتى که براى تيم محبوبم تلاش کردند وآرزوى روزهاى درخشان دارم براى پرسپوليس و کادرفنى جديدش.ودرآخر اعلام ميکنم ،بااينکه به شخصه دست بوس تک تک بزرگان اين باشگاه هستم ولى سربلندى پرسپوليس برايم از هر نامى بالاتراست. طرفدار هميشگى پرسپوليس پژمان

واکنش پژمان جمشیدی به اخراج علی دایی -اینستاگرام

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ورزش سه

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *