خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 25 شهریور 1393

فال روز سه شنبه 25 شهریور 1393

فروردین:

در طول روز همه چیز آرام می شود، ولی روابط متقابل ممکن است تغییر کنند. ممکن است جنبه ی متفاوتی از دوست یا شریک خود را ببینید. خوشبختانه فضای کلی روز مطلوب است. این شانس دیگری را به شما می دهد حتی به آنهایی اخیرا بی دقتی داشته اند و قادر به مقابله با مشکلات نبوده اند.

اردیبهشت:

اخیرا برای شما سخت شده که بدون کمک دیگران و به تنهایی عمل کنید و باید با این قضیه کنار بیایید. مثلا بدون کمک خارجی قادر نخواهید بود که شغل خود را پیشرفت دهید. البته این به این معنا نیست که شما برنامه یا اراده ی خود را ندارید.

خرداد:

در تمام مدت روز خلق و خویتان ثابت است. روزی عالی برای مطالعه، ارتباط، تبادل اخبار و همچنین راضی نگه داشتن کنجکاویتان است. ترجیحتان روی تعامل با مردم باهوشی باشد که قادرند دیدگاه های شما را درمورد زندگی را گسترش دهند.

تیر:

سعی کنید از لاک خود بیرون بیایید. خودتان را راکد نکنید. حتی اگر دانشتان بی نهایت است، باز هم باید از تجارب دیگران بیاموزید. روزی عالی برای گرفتن اخبار، الگوریتم های ارتباطی تازه و انجام سناریوهای جدید است.

مرداد:

اگر فکر می کنید که تمام دنیا دور شما می گردد کاملا اشتباه می کنید. سعی کنید از دغدغه هایتان دور شوید و نگاهی تازه به همه چیز پیدا کنید. آنهایی که روی مشکلات خود تمرکز دارند ممکن است درنهایت تنها شوند یا نتوانند هیچ کمکی دریافت کنند.

شهریور:

امروز هرکدام از حرکات ابتکاری شما نتیجه خواهند داشت. شرایط باعث می شود که از نظریه به واقعیت عبور کنید که با عادت شما از تلاش برای امتحان همه چیز در عمل در توافق کامل است. وقتی عالی برای تسلط بر یک نرم افزار یا دستگاه جدید، سازگاری با محیط جدید یا غیره است.

مهر:

شرایط در راه پیشرفت به سمت تعادل است. شاید برای آن هم کاری کرده باشید. مثلا ممکن است در زمان مناسب حرف مناسب را زده اید و موفق شده اید که تنش را کم کنید. برای اکثر شما راحت است که استعدادهای دیپلماتیک و ذهنی خود را به کار برید.

آبان:

سعی نکنید به خود سختی بدهید، مخصوصا اگر دیروز یا روز قبل از آن لحظات سختی را پشت سر گذاشته اید. امروز فیزیک شما برای بارهای سنگین آماده نیست و حتی جزیی ترین آن ها هم می تواند شما را مغلوب کند.

آذر:

شرایط امروز برای تعامل با دوستان، همکاران، همسایه ها و همچنین با متحدان وفادار خود مطلوب است. افراد معمول آذرماهی همچنین از شنیدن این شاد خواهند شد که امروز روحیه ی خوبی دارند و پر از خوش بینی هستند.

دی:

برایتان لازم نیست که به شدت پایبند قوانین و دستورالعمل ها باشید. ممکن است موقتا به برنامه ها و عادت های خود خیانت کنید. مثلا شاید تصمیم بگیرید که منوی خود را متنوع کنید، از روزمره ی خود منحرف شوید، یم خرید امتحانی کنید یا آزمایشی علمی یا هر آزمایش دیگری را اجرا کنید.

بهمن:

امروز فقط جنبه های عینی مسایل نیست که اهمیت پیدا می کند، بلکه نگرش شما به آنها نیز مهم می شود. اگر خوش بین باشید و بدانید که چطور در هرگونه تغییر رخدادی جنبه های مثبت را ببینید شانس ازآن شماست. در این حالت، امور اخیر شما (شغلی، سلامتی و روابط) به سرعت بهبودی پیدا می کنند.

اسفند:

سرعت زیاد برای رخدادهای امروز ممکن نیست. شاید تصمیم بگیرید که روی جنبه های اطلاعاتی، ادبی و مربوط به اسناد پروژه های خود و همچنین عوامل انسانی (به دنبال پیروان جدید باشید) تمرکز کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.