خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 26 شهریور 1393

فال روز چهارشنبه 26 شهریور 1393

فروردین:

ساعت روز برای کارهای تیمی و تکمیل برنامه های آینده خوب است. این ساعات برای مطالعه ی سبک ها و رویه های جدید در حیطه ی مورد علاقه تان نیز مناسب است. توصیه نمی شود که به کارگیری ایده هایتان را آغاز کنید. به جای آن باید اول درمورد جزییات بحث کنید.

اردیبهشت:

در هنگام صبح باید احساسات خود را تحت کنترل شدید داشته باشید. هنگام عصر شرایط متعادل می شود و از نظر ذهنی و بدنی احساس خیلی بهتری خواهید داشت. دوستان با آغوش باز از شما استقبال خواهند کرد.

خرداد:

در طول روز اجتماعی هستید، کنجکاو می شوید و تعادل و خونگرمی از خود نشان می دهید. در هنگام عصر حس تعقلتان با قلب، احساسات و علایق مبهم شما مواجه می شود. برای اجتناب از آشفتگی به ندای درون خود گوش کنید.

تیر:

در نیمه ی اول امروز خود را در آب های متلاتم خواهید یافت یا باید روی چیزی کار کنید که واقعا از آن خوشتان نمی آید. شاید مجبور شوید به جای تمرکز روی حل امور خصوصی خود در زندگی اجتماعی شرکت کنید.

مرداد:

هیچ تاثیری روی رخدادها ندارید و باید فقط سازگاری پیدا کنید. نظرات دیگران را مدنظر داشته باشید. در ساعات روز دوستانه رفتار کنید ولی از رک بودن بیش از حد اجتناب کنید. مردم را در فاصله ای معقول از خود نگه دارید. اگر فرد درستی را انتخاب کنید می توانید هنگان عصر برایش درد دل کنید.

شهریور:

امروز چیزی جز روزمره ی همیشگی را نخواهد داشت. هرچه به عصر نزدیک می شوید باید بیشتر تمرکز خود را عوض کنید و روی روابط متمرکز شوید. الان وقتی عالی برای تقویت احساسات عاشقانه و درک متقابل است.

مهر:

به نظر می آید که ساده ترین و راحت ترین شیوه ی زندگی را دارید. در محل کار خیلی کم پیش می آید که مشکلاتی را تجربه کنید یا در هنگام تعطیلات لحظات ناخوشایندی پیش بیایند. وقت خوبی برای کارهای هوش محوری است که دارای ماهیتی خلاقانه هستند و هم چنین کارهای تیمی هم توصیه می شوند.

آبان:

ضرورت محدود کردن احساسات واقعیتان و نیاز به تحلیل منطقی آنها بار زیادی بر دوشتان خواهد بود. بگذارید عصر از راه برسد. احتمالا قادر خواهید بود که بازهم احساس رهایی کنید و قلب خود را به عادی ترین شیوه باز نید.

آذر:

امروز برای تعاملات آزاد مناسب است. ملاقات های کاری باید در محیطی غیررسمی صورت گیرند. برقراری رابطه با دیگران کمک می کند که آخرین اخبار به شما برسد . احتمالا نظرتان درمورد خیلی چیزها عوض شود.

دی:

هنگام صبح آینده به نظر تیره می آید، و هنگام عصر وضعیت برعکس می شود: زندگی خارق العاده می شود. سعی نکنید که تغییرات خلق و خویتان را کنترل کنید. به جای آن به درستی از آن ها بهره بگیرید. تلاش خود را بکنید تا خسارت های احتمالی را به حداقل برسانید. دوستان نادرست و روابط اشتباه را کننار بگذارید.

بهمن:

باید هنگام صبح و اوایل بعدازظهر به وضعیت ذهنی و فیزیکی خود توجه کنید. تلاش خود را بکنید تا تعادل ذهن و روح خود را برقرار کنید. وضعیت مالی شما هنگام عصربه خاطر سیاست هوشمندانه تان بهبود می یابد.

اسفند:

ساعات عصر مطلوب ترین اوقات خواهند بود. احساس می کنید به شما الهام شده است. حس ششم طبیعی شما بیدار می شود و خلاقیتتان آزادی خود را باز می

یابد. با قاطعیت به مسیر اصلی خود می روید و یک سپر نامرئی شما را از دردسرها مصون نگه می دارد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *