خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 4 مهر 1393

فال روز جمعه 4 مهر 1393

فروردین:

امروز برای ملاقات ها، مکالمات و امضای توافق های شراکتی مناسب است. ارتباطات قدیمی ممکن است به خاطر تغییر شرایط یا ظهور یک فرد جدید نیازمند اصلاحاتی باشند. ارتباط با اقوام نزدیک ممکن است برای افرادی مهم شوند که روی خانواده ی خود تمرکز دارند.

اردیبهشت:

امروز برای خرید زیورآلات، وسایل ارتباطی، نوشت افزار، کتاب، دیکشنری یا راهنما مناسب است. همچنین امروز برای این مناسب است که دارو و لوازم آرایش بخرید. در صورت امکان نسخه ها و کوپون های خود را نگه دارید- آنها را دور نیندازید.

خرداد:

تمام شما بدون استثنا برای صحبت کردن، بحث درمورد مسایل و مسافرت کردن عالی هستید. اگر بطور کلی خیلی به ارتباط داشتن با مردمن علاقه ندارید، می توانید یک کتاب خوان و شنونده ی بافکر باشید و یک دانشجوی خیلی باتوجه باشید.

تیر:

امروز برای داشتن دیالوگ و مکاتبه در درجه ی اول مطلوب است. شاید ترجیحتان این باشد که با سبکی بسیار غیررسمی درمود مساله ای محرمانه حرف بزنید. چت کردن برایتان خیلی جالب است بویژه اگر با افراد نزدیک به خودتان باشد.

مرداد:

برنامه های خود برای آینده یا دردهای خود را با دوستان درمیان بگذارید. البته به یاد داشته باشید که داشتن یک گپ دوستانه نمی تواند یک طرفه باشد: بگذارید دیگران هم بعضی وقتها حرف بزنند. ممکن است در میان فعالیت های معمول خود چیزهای جالبی را بیاموزید.

شهریور:

چه روز خوبی برای تعامل با افراد با مقام است. این افراد می توانند مدیر یا رییس بخش، مشتریتان یا صاحب کارخانه باشند. اگر دعوت شده اید که به یک مذاکره ی کاری بروید، از نظر پولیتیکی خوب کار کنید، ولی همزمان از حرف زدن نهراسید و حرف خود را به گوش همه برسانید.

مهر:

فضای متعادل امروز به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید. امروز حق صحبت کردن دارید و به شدت توصیه می شود که حرف خود را به گوش همه برسانید. امروز برای کار کردن با کلمات و کارهای کاغذبازی مناسب است.

آبان:

هنر حرف زدن مهم ترین وسیله برای رسیدن به اهدافتان است. اگر نظرشما با دیگران همخوان نیست، نباید سعی کنید حرف خود را به کرسی بنشانید و روان دیگران را با جوک های پر از تمسخرتان به بازی بگیرید. با ادب حرف بزنید و رفتار متعادلی را حفظ کنید.

آذر:

شرایط امروز در درجه ی اول برای ارتباطات غیررسمی مناسب هستند. دیگر انواع ارتباطات دردرجه ی دوم قرار می گیرند. یک آذرماهی واقعی همانطور که می دانیم هرگز در دیالوگ ها جبهه نمی گیرد و سعی می کند به جای حمله کردن همه چیز را حل کند.

دی:

کار شما مستقیما به تواناییتان برای کنار آمدن با دیگران و نحوه ی استفاده از کلمات بستگی دارد. اگر می خواهید مانند یک حرفه ای واقعی به نظر بیایید ارتباط پذیر و دانا باشید. این بویژه زمانی مهم می شود که درخواست مقام منشی، مترجم یا واسطه را داشته باشید.

بهمن:

امروز برای فعالیت های مرتبط با حمل و نقل، مطالعه و ارتباطات از راه دور مطلوب است. هنگام امتحان دادن یا دفاعیه ی تحصیلی خود با موانع جدی روبه رو نمی شوید. ارایه کردن منافع خود در دادگاه برایتان سخت نخواهد بود (مثلا در صورت نقض کپی رایت).

اسفند:

بهترین اسلحه برای امروز سخن گفتن به طور مناسب است طوری که دقیقا به وسط خال بزنید. لحن مودبانه و آرام از مشکلات جلوگیری می کند. هر چه شرایط رسمی تر باشد، دلیل بیشتری خواهید داشت تا از عبارات استاندارد و اصطلاحات مرتبط استفاده کنید. رعایت آداب معاشرت برای آنهایی بویژه مهم می شود که در یک اختلاف به سر می برند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.