خانه » اخبار روز » مرگ دختر جوان 20 روز پیش از عروسی

مرگ دختر جوان 20 روز پیش از عروسی

خانواده دختر جوانی که ۲۰ روز پیش از مراسم عروسی اش جانش را از دست داد، از دکتر جراح به اتهام قصور پزشکی شکایت کردند. آنها می گویند کوتاهی این پزشک باعث مرگ دخترشان شد. غلامرضا اتحادي كه حالا چند ماه از مرگ دختر 26 ساله اش مي گذرد درباره اين اتفاق گفت: در دي ماه سال گذشته به دليل سردردهاي مكرر دخترم به مطب دكتر مراجعه كرديم و او گفت اين بيماري جاي نگراني ندارد و قابل درمان است. براساس اين تضمين ما همچنان به روند برنامه هايي كه براي برگزاري مراسم عروسي دخترم انجام مي داديم ادامه داديم و در خرداد ماه امسال براي برگزاري مراسم عروسي اش سالن رزرو كرديم.

در همين حال مراحل درمان ادامه داشت تا اينكه بار ديگر به همراه دخترم كه به سرگيجه، سردرد و تهوع دچار بود به مطب همان دكتر متخصص و جراح مغز و اعصاب مراجعه كرديم و پس از انجام سي تي اسكن و ام. آر. اي مشخص شد كه دخترم دچار عارضه تومور مغزي شده و هر چه سريع تر بايد عمل شود. پدر نعيمه ادامه داد: دخترم را در بيمارستاني در زاهدان زير نظر دكترش بستري كرديم اما اين بار دكترش گفت كه مريض هاي بدحال ديگري هم وجود دارند و عمل بيمار شما تا 2 هفته آينده امكان پذير است.

هر طوري بود دكتر را متقاعد كردم كه عمل را انجام دهد. او در ابتدا درخواست 50 ميليون ريال زير ميزي كرد. من كه چنين پولي نداشتم با خواهش و التماس زياد توانستم او را راضي كنم در ازاي 25 ميليون ريال زير ميزي دخترم را عمل كند و دخترم عمل شد.

پدر نعيمه گفت: پس از عمل دكترش مي گفت كه كارش تمام شده و عمل موفقيت آميز بوده و حالت تهوع و سرگيجه دخترم عادي است. او مقداري قرص و آمپول تجويز كرد و گفت ادامه درمان را نزد دكتر متخصص راديوتراپي و انكولوژي انجام دهيد. پدر داغديده ادامه داد: پس از انجام يك سري معاينات به من گفتند كه تمام تومور از سر مريض برداشته شده و براي ادامه درمان به مركز انكولوژي امام رضا (ع) در مشهد مراجعه كنيد.

با سختي و مشقت فراوان راهي مشهد شديم اما بعد از گرفتن سي. تي. اسكن، دكتر دخترم گفت او بايد برق درماني شود. برق درماني انجام شد اما اين كار به سر دخترم فشار آورد و باعث خونريزي داخلي و در نهايت كماي او شد. به رغم تلاش هاي زياد متأسفانه دخترم دچار مرگ مغزي شد و در تاريخ 18 ارديبهشت امسال فوت كرد. پس از اين ماجرا هر چه با دكترش تماس گرفتيم، او جواب تلفن هايم را نداد. چند روز پيش از فوت دخترم با مشاوره گرفتن از چندين متخصص مغز و اعصاب تازه متوجه شديم كه مقداري از تومور در سر دخترم باقي مانده و دكتر جراح واقعيت را به ما نگفته بود و متأسفانه بر اثر سهل انگاري او و دكتر دومش، دخترم جانش را از دست داد.

پس از مرگ دخترم، مراسم عروسي اش به عزا تبديل شد و پس از آن به وزير بهداشت و حتي رئيس كميسيون بهداشت مجلس و اداره نظارت و درمان سيستان و بلوچستان و دانشگاه علوم پزشكي زاهدان نامه نوشتم و ماجرا را شرح دادم اما هنوز هيچ يك از آنها اقدامي انجام نداده اند براي همين از مسئولان مي خواهم به ماجرا رسيدگي كنند تا باعث تسكين درد خانواده اي داغدار شوند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: همشهری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. دکترای بدبخت کم پول میگیرن آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. هه بیمار اصن مهم نیس جیب بیمار مهمه دانش مهم نیس تجارت مهمه بیمه مهم نیس طلبای بیمه مهمه کلا جامعه امروز زیر پوست همه چی ارومه فقر. وفساد وزورگویی وبی مسعولیتی ودزدی موج میزنه وهیچ کس پاسخگو نیست چون خودشون دستاشون الوده س ومردم همچنان …

 3. عجب پزشک که چه عرض کنم بی ش ر ف های غیر متعهدی به خودشون جرات بازی با جون انسان ها رو میدن

 4. من که خیلی متاثرشدم واقعا بایدزمین رواز نسل چنین پزشکایی پاک کرد واقعا که برای داشتن چنین افرادی تو جامعمون که پول واسشون از همه چیز مهمتره بایداظهاربدبختی کرد

 5. واقعا تاسف برانگیز هست
  زیر میزی چی؟
  دست مزدهای عمل سرسام آور خودشون رو از بیمارستان های خصوصی می گیرن
  بعد تازه زیر میزی هم می گیرن
  برای این دکتر ها واقعا متاسف هستم که به فکر مال خودشون هستن تا به فکر جون مردم باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *