خانه » اخبار روز » آزار جنسی دانش آموزان در سفر‌های تفریحی شگرد معلم شیطان

آزار جنسی دانش آموزان در سفر‌های تفریحی شگرد معلم شیطان

ویلیام واهیِ ۶۴ ساله، معلم آمریکایی تبارِ مدرسه سوث بانک واقع در جنوب لندن دست کم به ۶۰ کودک مواد مخدر داده و از آنها سوء استفاده جنسی کرده است. این مدرسه اعلام کرد در سال ۲۰۱۰ واهی را به عنوان مشاور رفتارهای اجتماعی و فردی کودکان به کار گرفته است. مدرسه سوث بانک هنگام استخدام این معلم ضمن نقض مقررات بدون بررسی سوابق و تنها با تایید تری هگر، مدیر وقت مدرسه، او را استخدام کرده است.

این فرد طی سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در سفرهای تفریحی مدارس از داروهای آرام بخش استفاده می کرد تا پسربچه ها را خواب آلود کرده و سپس مورد آزار جنسی قرار دهد.

گفته می شود فایل های الکترونیکی حاوی تصاویر بیش از ۹۰ پسر بچه ی ۱۲ تا ۱۴ ساله که توسط واهی مورد تعرض قرار گرفته بودند از سوی خدمتکارش در خانه او واقع در نیکاراگوئه کشف شده است.

این معلم امریکایی در سال ۱۹۶۹ نیز به اتهام سوء استفاده از کودکان زندانی شده بود اما پس از آزادی به تدریس در مدارس بین المللی ادامه داد.

نکته ی قابل توجه و بحث برانگیز در این میان آن است که واهی پس از آزار کودکان و محکومیت به حبس در زندان به خارج از کشور سفر کرده و تدریس آموزش مسائل جنسی به کودکان ۱۱ ساله را عهده دار شده است.

بر اساس گزارش ها، رفتارهای مشکوک واهی در مدت فعالیت وی مشهود بوده اما به خاطر عدم وجود سوابق و گزارش های کافی پیگیری نشده است.

گفته می شود نتایج این تحقیقات سال آینده اعلام خواهد شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. قشنگیه ماجرا به اینه که یارو مشاور بوده اونم مشاور جنسی عجب تکاملی دارن امریکایی ها ما همسن این بچه ها بودیم فکر میکردیم والدینمون مارو ازبیمارستان خریدن بعله یعنی انقد پاک ومعصوم بودیم اینا چیه ان دیگه اژدهای دوسر والا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *