خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 11 مهر 1393

فال روز جمعه 11 مهر 1393

فروردین:

در تمام مدت روز مشغول رسیدگی به کارهای جزیی روزمره خواهد بود. به دلیل این شاید احساس افسردگی کنید. مطمئن باشید که برای شما هیچ چیز غیرممکن نیست. سعی نکنید از کارهای روزمره اجتناب کنید، و همزمان تلاش خود را بکنید تا آن را خلاقانه تر کنید تا خسته کننده نباشد.

اردیبهشت:

 

استعدادهای خلاقانه ی شما امروز در زندگی شخصی و در حرفه به کارتان می آیند. اگر زن هستید ممکن است توجه مردی قابل اعتماد، جدی و دارای مقام را به خود جلب کنید که می تواند همسر خوبی برای آینده باشد.

خرداد:

اگر حس شوخ طبعی، درایت و تعادل داشته باشید می توانید کارهای خانه و دیگر کارها را با لذت انجام دهید. حتما فضای روانی لذت بخشی را در اطراف خود ایجاد کنید. دیپلماتیم، باادب و مهربان باشید، حتی در شرایط سخت.

تیر:

خلق خوب شما (بویژه زنان) امروز از لذت های کوچک زیادی به وجود می آید. یاد بگیرید که زیبایی اطراف خود را ببینید و بدانید که چطور باید این زیبایی را خلق کرد. امروز وقتی در جاده هستید انتظار می رود لحظات لذت بخش زیادی را تجربه کنید و وقتی در کنار دوستان یا در مهمانی هستید تحسین های زیادی از شما می شود.

مرداد:

امروز روز خوبی برای رسیدن به خودتان است. خریدهای مفید کوچک برای تان خیلی لذت بخش است (مخصوصا برای زنان). روز خوبی برای انتخاب وسایل خانه (از جمله وسایل طراحی فضای داخلی) و همچنین وسایل تزیینی و آرایشی است. البته به بودجه ی خودتان نیز توجه کنید.

شهریور:

وقت آن است که به ظاهر خود برسید. اگر نمی توانید خریدها یا سرویس های گران قیمتی داشته باشید ناامید نشوید. شما استاد کارهای جزیی و ظریف هستید و می دانید که چطور باید از آنچه در دسترس است به درستی و عاقلانه استفاده کرد. روی این استعداد خود حساب باز کنید. بدین صورت می توانید بدون سرقت از بانک همه را با ظاهر خود شیفته کنید.

مهر:

هرچه روشن تر و قابل توجه تر باشید، به احتمال بیشتری به شرایط فورس ماژور گرفتار می شوید. هر چه هم تلاش کردند که شما را درگیر آن کنند باز هم خود را درگیر بحث های دیگران نکنید. با امتحان کردن روش های فرعی مشکلات را حل کنید. نرم خود تر و با سیاست تر باشید.

آبان:

امروز نباید تمام قدرت خود را نشان دهید (چه قدرت در خلاقیت باشد چه در کار). تمام مشکلات آن قدرهاهم که فکر می کنید به پشتکار و خشونت نیاز ندارند. قبل از انتخاب یک راه سخت، یک راه ساده تر و منعطف تر را امتحان کنید.

آذر:

بدون پشتیبانی دیگران احساس ناراحتی و عصبی بودن می کنید. کمک دوست وفادار یا کمک حامیان مخفیتان احساس آرامش و تعادل را به شما می دهد. بسیاری از شما دیدگاه مثبتی به زندگی خواهید داشت اگر منبع درامد اضافی داشته باشید که برای دیگران ممکن نیست.

دی:

امروز می توانید با اطمینان کار خود را انجام دهید – موفقیت در پی آن خواهد بود. باید با مردم دیگر شهرها و کشورها آشنایی های مفیدی داشته باشید و اطلاعات خود را با آنها ردوبدل کنید. همچنین خوب است که در چرخه های علمی، سیاسی و کاری نیز ارتباطاتی برقرار کنید.

بهمن:

شرایط امروز برای افراد عملگرا و دقیقی که به بررسی همه ی جزییات می پردازند و می خواهند که در هر کاری موقعیت خود را تامین کنند پر از لذت و خوشی خواهد بود. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، تمام تلاش هایتان پر از موفقیت خواهد بود.

اسفند:

وقتی عالی برای حل کردن با آرامش دعواها و همچنین نوشتن قراردادها است. حتی مسایل کاری سوال برانگیز را می توان امروز با آرامش حل کرد. باید امروز قراردادهای سودمند دوطرفه را سریع امضا کنید، زیرا آینده پر از تغییرات خواهد بود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *